ElvanPark-Zil Programı 2.3 Download

'E-F' forumunda Siraç tarafından 31 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

ElvanPark-Zil Programı 2.3 Download konusu ElvanPark-Zil Programı 2.3 Download

Tanıtım:
    Üreticinin Açıklaması:
    ElvanPark "Okul Zili Programı" Okullar, Yurtlar, Dershaneler ve diğer eğitim kurumları için, genel olarak tasarlanmış zil programıdır. Bilgisayarınızın ses kartını kullanarak ve küçük bir amfi ile kuracağınız sistemle okulunuza bedava otomatik bir zil kazandırabilirsiniz. Melodileri değiştirebilir, teneffüslerde müzik yayını yaptırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey "ElvanPark - Okul Zil Programı"nı sisteminize kurmak.

Özellikler :

Teneffüslerde müzik yayını yaptırmak için Winamp programınızdaki listenizden de çaldırma özelliği.
    Programı isterseniz belirleyeceğiniz bir saatte otomatik olarak kapatabilirsiniz.
    Sabah ve Öğlen toplanma zillerine dilerseniz öğrenci giriş zilinden farklı melodi atayabilirsiniz.
    Ses kartınızı dilerseniz yalnızca Zil Programı kullanabilecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızda çalışma esnasındaki ortam sesleri amfiye yansımaz, Zil programı ayarlanmış zil saatlerinde otomatik olarak açar.
    Programda müzik yayını, ders saatleri girişi, öğretmen, öğrenci ve çıkış zilleri için ayrı melodiler ve programlanabilir müzik istesi bulunmaktadır.
    Program birçok müzik dosyası biçimini desteklemektedir. Mp3, wav, midi gibi biçimleri melodi olarak seçip çalabilirsiniz.
    Programı dilerseniz bilgisayarın her açılışında otomatik olarak çalıştırabilirsiniz. Veya belirleyeceğiniz bir saatte otomatik olarak kapatabilirsiniz.
    Hafta sonları veya Hafta içi olmak üzere dilerseniz zil ayarlarını düzenleyebilirsiniz.
    Müzik yayını belirleyeceğiniz bir saatte otomatik olarak açabilir veya müzik yayını belirleyeceğiniz saatler dışında çaldırmayabilirsiniz.
    Zil olarak seçtiğiniz müzik dosyalarını, dilerseniz tamamını, dilerseniz belirleyeceğiniz süre kadar çaldırabilirsiniz.
    Kolay kullanımı ve fonksiyonelliği sayesinde daha birçok özellik sizi bekliyor.
    Her türlü görüş, öneri, yardım için üreticiye info@elvanpark.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yapılan Değişiklikler:
    Arayüzü değiştirilmiş daha güzel bir görünüm almış ve bundan önceki versiyonuna göre programın boyutu küçültülmüş.

Lisans&Ücret :
    Programın bu deneme sürümünü kullanıp beğenir ve satın almak isterseniz, Tam Sürüm Fiyatı : 100 YTL. dir. Satın almak için buraya tıklayarak açılacak sayfadaki form vasıtasıyla üretici ile irtibata geçerek satın alabilirsiniz.

Not :
    İstekleriniz doğrultusunda mevcut formlarda düzeltmeler yapılabilir veya programa ekstra modüller eklenebilir.

Editörün Yorumu :
    Program Windows 98 ve XP işletim sistemlerinde test edilmiş olup, herhangi bir program hatasına rastlanmamıştır.
    Sürüm : 2.3

Boyut : 4.46 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 15 Gün

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/XP

Üretici Firma : ElvanPark Yazılım

ElvanPark-Zil Programı 2.3

Bu Sayfayı Paylaş