Elif Anaokulu Ilgın Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 20 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Elif Anaokulu Ilgın Konya konusu Ilgın Elif Anaokulu Hakkında - Elif Anaokulu Tanıtım - Elif Anaokulu Resimleri - Elif Anaokulu İletişim

TARİHÇE:

Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak 2005-2006 Eğitim Öğretim yılında açılmış,Ilgın’ın ilk ve tek bağımsız anaokuludur.

KURUM BİLGİLERİ:

Okulumuz binası,2134 m2 bahçe içerisinde toplam 500 m2’lik bir alanı kapsamaktadır.

Okulumuzda;

-1 müdür odası - 1 oyun odası

-1 memur ve öğretmenler odası -1 mutfak

-3 derslik -1 yemekhane

-1 uyku odası -1 depo

-1 fen ve teknoloji sınıfı -2 lavabo,2 WC (kız-erkek ayrı)

-1 kültür –sanat sınıfı ve kütüphane -1 kalorifer kazan dairesi

-1 çok amaçlı salon -1 danışma bulunmaktadır.

SINIFLAR:

ÇALIŞKAN ARILAR SINIFI: Yarım gün yemekli sınıfımızda toplam 23 öğrenci eğitim görmektedir.Sınıf öğretmenimiz Yasemin ALADAĞ

GÖKKUŞAĞI SINIFI:Tam gün sınıfımızda toplam 13 öğrenci eğitim görmektedir.Sınıf öğretmenimiz Tuğba ORAN

ŞİRİNLER SINIFI:Tam gün sınıfımızda toplam 14 öğrenci eğitim görmektedir.Sınıf öğretmenimiz Selime BAŞDEMİR

AYRICA:

Okulumuzda sıcak su sistemi(güneş enerjisi) bulunmaktadır.Sınıfların,çok amaçlı salonun zemini ve iç merdiven halıfleksle kaplı olup,her katta yangın tüpleri mevcuttur.

Sınıflardaki mobilyalar çocuklar için tehlike oluşturmayacak şekilde seçilmiş ve yerleştirilmiştir.

Okulumuzda bütün teknolojik imkanlardan faydalınalarak çocuklara en iyi şekilde eğitim vermek öncelikli hedefimizdir.Programımızda uyguladığımız etkinlikler dışında her sınıf için haftada 1 saat satranç ve ingilizce dersleri de yapılmaktadır.Çocukların eğlenceli zaman geçirmelerine imkan veren sosyal etkinliklere de sık sık yer verilmekte,her hafta Cuma günleri çocuk sinema filmi izletilmektedir.

Ilgın Elif Anaokulu imkanları ve tecrübeli kadrosuyla geleceğinizin teminatı olan çocuklarınıza en iyiyi en doğru şekilde kazandırmak için yoluna devam etmektedi

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ILGIN ELİF ANAOKULU
    Adresi: ILGIN ELİF ANAOKULU UÇARI MH. TÜRBAN SİT. ARK. NO:5 ILGIN /KONYA
    Telefon Numarası: 3328810470
    Faks Numarası: 3328810470
    E-mail Adresi:
    elifanaokulu@meb.k12.tr
    Web Adresi: http://elifanaokulu.meb.k12.tr

Okulumuzdan Resimler

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş