Elektrik ile ilgili çalışan meslekler nelerdir?

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 28 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Elektrik ile ilgili çalışan meslekler nelerdir? konusu Elektrik ile ilgili çalışan meslek grupları nelerdir?
    Elektrik ile ilgili çalışan meslekler hangileridir?

Elektrik-Elektronik mühendisliği , Elektrikçilik, Eletrik teknisyenliği, Elektrik Öğretmenliği

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Şubat 2016
  2. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Elektrik-Elektronik mühendisliği , Elektrikçilik, Eletrik teknisyenliği, Elektrik Öğretmenliği

3. elektirik mühendisi bn bunu buldum gesrisi sizee

4. evet yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

5. elektirik mühendisi,elektirikçi,elektirik teknisyeni,elektirik öğretmeni

6. Fen öğretmeni/elektrikçi/elektronik mühendisliği/elektrik teknisyenliği/elektrik ögretmeni/ Arkadaşlar işinize yaradıysa ne mutlu bana..

7. evet çok işime yaradı

8. elektirikçi elektirik mühendislihi

9. elektrikçi, elektrik mühendisliği, elektrik teknisyenliği,elektrik öğretmeni

10. teşekkürleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!
    fen ödevim bitti nihayet
    (karneler verilcek ve hala ödev veriyo bu fenci,ayrıca bu ders kitabındaki sorularda çok saçma yok şu şu kelimeleri kullanarak hikaye yazın yok devre akrostişi yazın,çok saçma çoooook)

11. aynen biz de o konudayız

12. ewt ya öğrendiklerinizi yazın dio meslek filan konuyla ne alaka yani ??????????? bide siz söleyin

13. çok işime yaradı sagollunnn

14. evet ya yok şiir akrostiş ya başka bişey sana katılıyrm

15. Elektrik-Elektronik mühendisliği , Elektrikçilik, Eletrik teknisyenliği, Elektrik Öğretmenliği

16. SBS 'den feni ful çıkardım çalışkanım en çok da fende ... büyüyünce fen öğretmeni olmak istiyorum .ayrıca bu ders hiçte saçma değil çok önemli onlara zor geliyordur ... bu arada fen öğretmenliği
    elektrikçilik
    elektronik mühendisliği
    elektrik mühendisliği
    elektrik teknisyeni elektronik ve bilgisayar teknisyenliği ve elektrik öğretmenliği...
    arkadaşlar iyi bir cevap olduğunu umuyorum sizce...

17. çok teşşekür ederim arkadaşlar
    akrostij böyle
    Devredir benim adım
    Elektrikle oynarım
    Var olsun elektrik
    Rahat ışık veririm
    Elektrik sen yaşa
    TEŞEKKÜRLER

18. elektrik mühendisi elektrik öğretmeni ama eğer aşk mesleğiyse kesinlikle justin bieber dir

19. Evet fenciler çatlak oluyo genelde

20. herkese çok teşekkürler...

Bu Sayfayı Paylaş