EasyLanguage - French 2.08 İndir

'E-F' forumunda Siraç tarafından 3 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

EasyLanguage - French 2.08 İndir konusu EasyLanguage - French 2.08

Tanıtım:
    EasyLanguage - French, kolay ve eğlenceli bir şekilde özellikle yeni kelime öğrenme amaçlı hazırlanmış ve yabancı dil öğrenimi için tasarlanmış bilgisayar programıdır. Program hem yeni başlayan hem de belli bir seviyede olan herkes için yapılmıştır. Yabancı dil öğrenmek ya da pekiştirmek için kitap dışında bilgisayar ortamında hem görsel hem sesli hem de test yoluyla öğrenmenize yardımcı olur.

Gruplara ayrılmış menüler içinde hem kelime öğrenip hem de sesli dinleyip, kelimenin nasıl okunduğu daha iyi kavranabilir. Ayrıca kendi istediğiniz kelimeleri de ekleyebilirsiniz.

Adım adım okuma, yazma, dinleme ve öğretici oyunla yabancı dil öğrenme konusunda size yardımcı olur. Programın test kısmından öğrenip öğrenemediğinizi sınayabilirsiniz. Her bir test sonucu listede yer alıp öğrenme konusunda aşamaları görmenizi sağlar. Bu test işleminde kaç hata yaptığınız, başarı oranı, yüzdesi ve ne yaptığınızı kolay bir şekilde görebilirsiniz.

Programın telaffuz alıştırmasıyla her öğeye tıklayıp o öğenin nasıl okunduğunu ve kendi telaffuzunuzu kolay bir şekilde kıyaslayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir arayüz ve kolay kullanım olanağı ile dil öğrenme konusunda kolaylık sağlar.

Kısıtlama ve lisans:
    Deneme sürümde sadece 4 konu açık (mutfak, yemek, ev ve insan vücüdu). Tam olarak yararlanmak için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 13.95$'dır.

Sürüm : 2.08

Boyut : 17 Mb

Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

Kısıtlama : 4 konu

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Easysoft

EasyLanguage - French 2.08

Bu Sayfayı Paylaş