Duygusal Msn Nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Siraç tarafından 25 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Duygusal Msn Nickleri konusu Duygusal Msn Nickleri & İletileri & Sözleri & Sms Mesajları

Lσѕт σf Liifє тiiм℮ ×S

|..ѕσηѕυzLυкDα кαчвσLαй нαчαLLєяiiм..|

[_ѕєйDєй ѕσй вiiя яiicαм σLαcαк.. йσLυяѕυй..αяDιйα вαкмαDαй giiт_]

..ι|güLüмѕє ѕiiмDii вєвєgiiм|ι.. «3

♥♥♥♥♥ßỉя Tєk گےєvgỉ Øℓå¢åk ßµncå Tєℓåştån Aяtåkåℓån... ---Ô T Ê گ Î Y Å L Å Ñ---♥♥♥♥♥♥

♥ßumuyDu Hayat Déd!q|éry Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya

♥ßΆм£z••••d£dÎğÎм••••h£я••••گے£¥••••bΆ†Î••• •gÎ†м £z••••d£dÎğÎм••••h£яk£گÎÑ••••gΆ†ÎğΕ•••gÎbÎ

♥Nєя∂єsỉn گےєn¿HåYåtıмın nєяєsỉn∂є yєяỉn¿Hємєn yånıbåşıмdå åмå yıℓ∂ızℓåя kå∂åя uzåk..Bỉℓ kỉ bu åşk guяuяå ve yåsåkℓåяå tutsåk.....

♥♥••K Ǻ P Ǻ † † I м•••K Ǻ L ß Î м Ε••گے Î м D Î L Î k•••¥ Ǻ Ñ L I Z L I K L Ǻ R•••Û L K £ گے Î Ñ D £••

♥Ñєяdє yi†iяsєм hєp گےєndє ßµℓµyoяµм ßåşℓångıçℓåяıмı گےєnsє hiç ßi†мєz gibi ßєndє oynµyoяsµn †üм گےåkℓånbåçlårını..!İ!

♥Niceleri geldi, neler istediler,
    Sonunda dünyayI bIrakIp gittiler.
    Sen hiç gitmeyecek gibisin degil mi?
    O gidenler de hep senin gibiydiler..

♥Çektim yüreğimin ipini, bitti!

♥Oyun bozan bir haylazdım
    Biliyorum ama..
    Oynamadığımız bütün oyunları
    Kıskanıyorum simdi

♥sana gitme diyemedim gözlerim gözlerinde kaldı susuz büyürmü hiç çiçek su sende çiçek bende kaldı

♥N€ İlktiN N€d€ SoN S€wgiyl€ DolduN N€fr€tl€ YoK OlduN ÜsgünüM CanıM UnutulduN.....!..İ..!..İ

♥Herkeى•µήµttµ•gitti•beήde•µήµttµm•herىeyi... .≈≈≈B •Ằ•R•İ~~ى•E•N~~U•N•U•T•M•Ằ~~B•E•N•İ..!!

♥Sevmye•NiyetLiYseή•İi•Dşnmelisή•AgLamyı•Ögre nip•G üLmeyi•ßiLmeLisiή•Ask Kumar•Gibidir•Dikkat•EtmeLisή••Oynadğή Zar DeiL ßlmelisn••

♥DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM...!!!

♥saBRetmeye deqeRsin .. seN ßenDe ßitaneSinN !!

♥Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm ..

♥bir masaldı bu
    hep sen anlattın
    çocuktum inandım..

♥dostLarm wardı hayaLLerm qiBi..hayaLLerm wardı dostLarm qiBi..ikisi de yaLndı sefdiim qiBi..qosLern yaLndı nefretm qiBi..

♥Birakip gittin beni… Seni unuttum sanma, zaman alismayi ogretti belki ama unutmayi asla

♥Bu gece YiNe Uyuyamadım Ya Da Öyle Sandım..Rüyalarıma Da Gelmiyorsun ArTık;hayalmi,hayatmı;Yanıldım!...

♥Aşk:cennetle cehennem arsı işleyen trende mevsimlik bir bilet…

♥Boshwer, HepaynI MaSaL. “Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…

♥aslında herşeyin sorumlusu "aşk"tı
    yani herkes aşk'a inandığı kadar haklı

♥artık ne sen bana
    nede ben sana bir çehre...
    sen.... zindan...
    sen .... kelepçee...
    ve ben:
    tek sana mahkum bu yalnız şehirde...

♥uNutmadım sevgi sözcükLeRiNi
    ama uNutmuş gibi davRaNdım,
    SeNdeN başka hiç kimseye yakıştıRamadım!

♥Gidişini kabullenemememin kaderle, senle ilgisi yok.
    Benim kavgam kendimle,
    Bitişi yok bitişi bedeli bir bana, zararı hep bana hep bana.

♥Sen yoLLarına 29 harfLe acı dö$eyen bir $ahsa
    Yara değiLde Yar diyebiLir misin?

♥ZORUMA GİDEN SENSİZLİK DEĞİL
    ZAMANIN İÇİNDE SENİ ARAMAK.
    ASLINDA BU DA DEĞİL ZORUMA GİDEN
    VARLIĞIN VARKEN ŞUAN YOKLUĞUNU YAŞAMAK...

♥Tüm Şehir ağladı sen gittin diye
    mecburmusun hep
    En uzağa gitmeye

♥hem gidenedir bu şehir
    hem gelecek olana
    oda biraz oyalanıp
    gider nasılsa

♥Üşüyen yanlarımla sarıldım hayata yeniden ve yeniden...
    Hoşçakalı esirgenmiş bir veda sonrasında
    hoşça bakamadım kendime ve hoşka kalamadım

♥Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

♥né éL!mdn †u††Lr né yüzüMé qüLdüLér ß! qün 0Lsn öLmüné séwdiLr ßén séwd!m ßa$kasna wérd!Lr ßana ßu dünyda mu†LuLq Haramm$ méqéR

♥Tam_kar$ıya_geçerken_ßıraktığın_O_el_Ben!m_| ||♥İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

♥NØk†ayı kØyduğum æN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kæLæjæk .

♥Sanma ßiLékLér!mdék! jiLét kéSigi 10Lar aŞkImIzIn bédéLi 10Lar zaLim!n diŞ !zLeri

♥Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin

Madem yalandın nie gerçek duygularımı oyuncak seçtin

::.._GériLim_..::

Sabrım SeLametinse, İntiKamım FeLaketindir!

içimde haykıran kimsesiz çocuklar ağlak..!
    Kân Kâybedîyør hayâtîm.Can Ceksîyør HayaLLerîm.Ya$amak Sør GeLîyør Artîk ßâna.Nêrde Hata Yâptîm Dîye Dù$ùndùkce ßatîyør Her Lîmanda GemîLerîm Gîdîyørum Ya$amak îstemîyørum Artîk Aranîzda.'' YanLî$ Hâyat Døgru Ya$anmas ''

..вїя đΰ$'τΰм..кıяıŁđıм.. вΦ$vєяѕэиє ќїмїи чмячиđάγıм...

Yak sende bu şarkımı katlet hakkımı alırım giderim farzet ömrümü soldur beni maffet bıçağını yüreğime sapla ve terk et.!!

Bu hiddet benim! Kimse sahiplenmesin! Bütün suçlar ‘yine’ benim! Kimse, nezaketini araya verip, suçtan pay çıkarmasın kendine! Nesnelerinizin, kelimelerinizin, zamanınızın, sevginizin ziyanlığına yanmayın! Hasarı tespit edin yeter! Bedelini, fazlasına canımı ekleyip ödeyeceğim! Sıyrılıp çekilirken aranızdan, ‘üstüm kalsın’ diyebileceğim! Meğer siz, nasıl da yetermişsiniz size! Bilemedim… Sağ olun, sizi sevmeme izin verdiğiniz için ve beni sevdiğiniz için… Üstüm kalsın!

Son kez gelmeni istiyorum sessizce, habersizce, aniden.
    Karşıma çıkmanı istiyorum, benim olan,sana yabancı olan
    memleketimde.
    Son kez sarılmak istiyorum sana sıkıca,
    Elimi bırakmamanı gün boyunca,
    Ve seni öptüğümde..
    Sessizliğimizi seyretmek istiyorum.
    Vedaların en güzelini yaşamak, belki yaşatmak, ve
    son kez " Seviyorum Seni " demek istiyorum.

Ağlamaya utanan gözlerim, dayanamayacak.. biliyorum.

Sen gitmiş olacaksın,
    Ve bitmiş olacağız birbirimizde.

Yine hoşçakal...
    Sevdiğim adam...

seni unuttum ama hiç bi zaman bitmeyeceksin bende!!!!
    кαяαкσℓ мєякєz ƒαякєтмєz α∂αραzαя ¢σ¢υgυ Ⴣєтмєz ∂ιкℓιя вαѕℓαя

HeЯ AnıN TadıNı ÇıkaЯmaya ßaK....

aNKaRa meRKez [ GiremeZz heRKeZz ]
    '' Okyanus yürekli dostlar bulmadan sakın konuşma! Taşıyamazlar, kaldıramazlar senin yükünü, canını yakarlar, utandırırlar...."

xXxküçük kız artık çok yorulduxXx

Umutlarımı,
    gözlerim dalarken senin anlamsızlığına..
    harcadığım o zamanı geri ver hayat...

Tuza müpteLadr yaraLrım!!Kurşun qeçirmes bnm yaLnzLıqm!!

GüLeRiM iÇiMe DüŞeR GöZ YaŞLaRıM ŞeYTaNıMı TaşLaRıM

[.....KaRmAkArIsHıklAShMakTayImMm....]
    KişiseL bir mezar kazın

CehHeNNeMdeN GeLdiM CeNNeTe GiDiCeM.S*V*şTiğiM DüNyayıDA YaNıMDa GöTüRüCeMMM

[Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismi]

(( ÖyLeDe Bi UnuTurum ki ! ))
    &{кαяα кє∂у}&

%_αşк вö¢є!_%

''|''кöтü кıѕѕѕ"|"

+^öℓüм мєLeкєqι^+

●вσş ∂üηунαηıη.. вσş ιηѕαηℓαяı●

- нαηι qιтмєує¢єктιη !! -

●1αη вιℓє σℓѕα αкℓıη∂αη gєçισмυуυм●●●

# öуℓєуѕє ѕєη υηυт вєηι уєтєя кι вη∂єη ιѕтємє..
    ....! aŞk'ıN öLüM KoKuyoR !....

üÇ KuRuŞa" S£VM£DiK "£RK£ĞiMiZi"
    ÇıKMaDıK SöZüND£N oNu DüŞüNDüĞüMüZD£N
    BiZ "£RK£ĞiMiZi D£ SaTMaDıK" aRaBaSı "BMW" DiiL Di£
    "£LiNi öPM£KT£N D£" KaÇMaDıK "Y£Ri G£LDiĞiND£"
    BiZL£R SiZL£R GiBi "KıRıTMaDıK SoKaKLaRDa"
    V£ "KıRıTMaYaCaĞıZ Da"
    iŞT£ FaRKıMıZ BuRaDa..

SéN séVméDin onU
    o GéßéRdi...

Sén iNsansan,O inSAnsa , ßéndé SAnsAM né oLurki...

|Kime Ne Ki Ben Kimim!|

Tanrı'm YıLLar Günaha Soktu, GeL De İcimi FiLtre Et

Duvarda çerçeveydi yaşanan anılar,
    Bir tebessüm etse göz dolar,
    Taşar sular ve ruhumu sel basar,
    Ve kalbimde bir küçük çocuk yaşar...

уüzüиє вαкıℓαѕıи уσк вє ∂üиуα!!!

Gözlerin mi daldı yoksa sıkıldın mı sorulardan ?

Hiç geçmez mi gözlerinden bu sonbahar ..

Depresif bu alemin içinde akli dengemi yitirip suikast notları tuttum kendime ..

Çığlıkların hakimiyetindeki bu haykırışlar aleminde, kaç dizeyle tanımı yapılacaktır mutluluk senaryolarının?

Yazdıklarımın hepsini kaderden çaldım.

Çocukken çizdiğim resimlerde iki kuşa selam eden güneş vardı...

Patakla ruhumun karamsar çocuklarını.. Al elinden şekerli elmalarını..
    Şimdi yokLuqa düşüyor zaman,
    Ben bir adımda düşüyorum senden.
    KuytuLarıma sokuLma, bırak bana uçurumLarımı,
    KaLemimden azat et beni,
    Herkes konuştuqunu yazar, bense sustukLarımı...!!!!

Чοк οŁυρ gįτмєк іsτіояυм...

SıkıLdm ARtk Hayattan
    GüLmekTen sıkıLdım..
    Aslında RoL yapmaktan...
    AnlaMıyorM seNi
    BeLki de Anlamak İstemiyorum

Konuşmak susmanın kokusudur.
    Ya sus git!ya konuş gel!
    Ortalarda kalma
    Yalan korkaklığın tortusudur.
    Dürüst kaba ol!
    Eğreti saygılı olma!

Şimdi sen uzaklarda,
    bende sahte tuzaklarda..
    Sen yanımda başkalarla,
    ben içimde sancılarla..

"Yaratılışımda bir fevkaladelik varsa bu TÜRK olmamdandır.."

чαLйιzLιк тαйιDιк.. χ(

●««[_ѕєй вαLσй..вєй iigйє_]»»● xP

..ѕαg єѕ мiiя «|3

([..cєййєтiiη йüfυѕυ αяттι..])

ѕєй iiѕтєDiiй «'3

!_ѕєйDєй кσρтυм кσραLι..öLüм çαgιяιчσя_!

[_!вαйα iiчiicє вiiя вαк..йє кαçιяDιgιйι göяєcєкѕiiй..νє αѕLα вiiя kez Dαнα єLDє єDємєєcєкѕiiй!_]

heLaLii hos oLsй

2. Siraç

Msn Nickleri Güzel Nickler > Duygusal Msn Nickleri Sözleri > İletileri > Sms mesajları

Bir telefon bekliyorum, sevgilim diye başlayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen...
    Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...
    Hayatta iki kör tanıyorum; 1.'si senden başkasını görmeyen ben, 2.'si beni göremeyen sen...
    Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inanki bir tanem her gün yağmur yağardı...
    Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı...
    Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim...
    Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır...
    .
    Hayatımın bir bölümünü boşuna uğraşla geçirmişim. Pişman mıyım; ‘Evet, pişmanım’. Okumak, düşünmekten çok şey de öğrendim ama kimseye faydam olmadı. Bu nedenle pişmanım. Düşünen, bir meseleyi derinleştirmeye çalışanlara, aldığı tavırların arkasına bilgi takmaya çalışanlara hoş bakılmaz bu ülkedeBu gazetenin yayın yönetmeni olduktan bir süre sonra önemli bulduğum bir çalışma başlattım. Türkiye’de asıl dinamikleri belirlediğine inandığım ‘Muhafazakârlık’ ve ‘Milliyetçiliği’ daha iyi anlamak, yapabilirsem bu iki kavrama ‘Modernlik’ boyutunu kazandırmaya uğraşacaktım. ‘Modern muhafazakârlık/Modern milliyetçilik’ olarak bilinmeye başlayan bu çalışma birçok çevreden eleştiri aldı, bazıları projeye ‘3M’ adını takarak alay da ettiler. Ben tepkinin normal olduğunu, insanların alışık olmadıkları konulara içgüdüsel olarak tepki verdiklerini ama dünyaya yön veren iki düşünce/davranış biçimine yani muhafazakârlık/milliyetçiliğe modernite boyutunu kazandıramazsak düşünce yaşamında büyük bir eksiklik olacağını düşündüğümden çalışmalarımı hiçbir katkı alamadan sürdürmeye çalıştım.MALZEME BU İŞTE...Gazetede bu konulardaki yazılarıma, ‘Bu tür yazıların yeri gazete olmamalı’ türünde tepkiler de aldım. Bir süre sonra işin içinden tek başıma çıkamayacağımı görerek pes ettim Şimdi bakıyorum da; giriştiğim işin imkansız olduğunu söyleyenler aslında haklıymış. İyi ki de kısa sürede bırakmışım uğraşmayı. Baksanıza başına ‘Modernizm’ takmayı düşündüğünüz akımlara... Milliyetçilik de muhafazakârlık da kalitesizlikten dökülüyor, hatta utanç verici durumdalar. Milliyetçi olduklarını iddia edenler, bir cinayetin görüntülerini kullanarak şarkılı, türkülü klip yapabiliyor. Muhafazakârlar ise bazı güzel geleneklerimize sahip çıkıp bunları günün şartlarına uyduracak yerde, her şeyi silip, yıkıp yeni hayat tarzları tanımlamaya girişebiliyorlar. Malzeme bu işte..
    .. Bu insanların kafa yapısında olabilecek düşüncelerin modernleşmesi mümkün mü? Değil tabii... Bunun teorisini yapmak da mümkün değil. Çünkü teori hayattan kopuk değildir, olmamalıdır.Şimdi, ben Alman filozoflardan bolca alıntılı, teorik açıdan iç tutarlılığı bulunan bir ‘Modern milliyetçilik’ yazısı yazabilirim (şimdi tam hatırlamıyorum ama galiba o zamanlar bunu bile yaptım bu gazetede) ama ne olacak ki; insan malzememize hiç uymaz bunlar. O insan malzemesi düşünmekten hoşlanmıyor, derinleşmek hiç istemiyor, eğer illa da düşünmek zorunda kalacaksa fikrin mutlaka olabildiğince yüzeysel , basit olması gerekiyor. ŞAŞIRTICI GELMİYORBir cinayet görüntüleriyle verilen türküler milliyetçi tavır sayılabiliyor, din gibi derin, felsefi boyutu yoğun olan bir düşünce kılık, kıyafet militanlığına indirgenebiliyor.Hayatımın bir bölümünü boşuna uğraşla geçirmişim. Pişman mıyım; ‘Evet, pişmanım’. Okumak, düşünmekten çok şey de öğrendim ama kimseye faydam olmadı. Bu nedenle pişmanım. Memleketteki durumun ne düzeyde olduğunu bildiğimden Şerif Mardin Hoca’ya da saldırılar olması şaşırtıcı gelmiyor bana. Düşünen, bir meseleyi derinleştirmeye çalışanlara, aldığı tavırların arkasına bilgi takmaya çalışanlara hoş bakılmaz bu ülkede. Ama olsun, meydan da bu tür cahillere boş bırakılmayacak gayet tabii ki... Çünkü milliyetçilik ve muhafazakârlık cehaletin eline bırakılmayacak kadar önemli iki kavram. Her halukârda bunlar yeniden tanımlanacak, Türkiye yenilikleri kendi geleneklerine uygun şekilde yeniden inşa edecek. Serdar TURGUT
    Ne__PİŞMANLIK,___ne__DE__isyan__DERİNDEN__bir__'KE ŞKE'dir___İNSAN.....

YANLIZLIK___gerçek___DEMEK....gerçek___BİZİ___çeke cek....

BU_|hayat_|_İNadDINA_|_baNA_|_HeRgün_|_YAPılAN_|_Ç oK_|_BayAt_|_Ve_|_KötÜ_|_Bi_|_EsPrİ

YaRM_|_kLmAs_|_GErCeK_|_AsqLaR_|_BiTTi_|_DeDiqN_|_ YeRdE_|_tEqRaR_|_BaSlAr!!!

ßumuyDu Hayat Déd!q|éry Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya

Bakışmayla___AŞK___olsaydı___ÖKÜZ___trene___ÇO KTAAAAN___aşık___OLMUŞTU

40___dk___DERS___bekle___BEKLE___Bitmiyor_ __10___DK__tenefüs___AŞKIMISA___yetmiyor

pa$a_GONLUM_i$tr$e_$EVERIM_zorLaMa_I$TER$M_$evdiri rim_UGRǼ$MA_dIcэK$inki_NέRέYέ_қadдr_ßu_HÆVÆLÆR_ĸim _TAKARR_dĚvran_dönene_KADAR!!

Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn. . İstyorsaN öLe oLsUn ßir Dudak ver Üstü Kalsın.

Al€min__T€k__D€rdi__߀n__OlMu$um..D€m€k_ki__ZaM aNı nda__İYi__KoYmu$Um!!!

:pEGR_bna_24_SN_icnde_SLM_vrmssn_Kİ_on_SNSİ_gc di_VE_o_SLM_8_sn_ICNDE_glmsse_ki_6_sn_DAHA_gcdi_ZM NN_bddi_BNA_tm_100_ÖPCK_brclsn:p

DüNYaDa 3 ŞeY BiR DaHa GeRi DöNmEz 1-SöYlEnEn SöZ 2-GeÇeN ZaMaN 3- BENNNN..
    ..

dünyada___EŞİM__benserim___YOKK__ama___BENZEMEYE__ _çalışan__ESİK__çokkk!!!(H)

:d:d$€N__anca__ONA__buna__LAF__yetiştir_(h)_BU__im age__BOSUK_biras__DEİŞTİR__her__KADINI__canım__:dA NAN MI:d__ShAnDnn

Cihanda__3___şey___maneviyse ONUR -HUZUR –GURUR

HaYaT__YoLLaRDaN__ÇiZiLMiŞ__oLSa_BiLe_Bu_YoLLaRDaN __BiRiNi_SeÇeCeKSiN!_SeÇDiĞiN__YoLDa_öLüM_oLSa_BiL e__SeLaM_VeRiP_GeÇeCeKSiN!!!

Sadece_SUSMAK__İstiyorum ; __YALAN__İnsanları__DİKKATE__Almadan...__Haklıyken ,HAKSIZ__Gözüksem__BİLE__ Kendimi__SAVUNMADAN...

^o)HERKES__artis_(H)_OLMUŞ__ama__YÖNETMEN__benim__ İSTEDİME__yol__İSTEDİĞİME__(H)_rol___VERİRİM!!!!!^ o)

Ayık__oL___PANİK___yapma___RAHAT___oL___ßaq___DALG ANA___3...günLük___DÜNYA__ne__SANA___kaLır___NE___ ßana ..!!!

^o)ßazıLarı__KENDİNİ___artis__SANIYO___ama....ßiLm iyoLarki___OnLARIN___artis___OLDUĞU___yerde YÖNETMEN__ßENİM...
    .!!!^o)

єѕкι__dOsttAn__DÜ$MÆN__σlмαz___ßUNLAя__єN__вü üq___ уAlAnlRR!!!!

Ben__SENİNLE__topraqa__GİDERİM__diyenleri__ÇOK___q ördüm....BEN__öyle___DİYENLERİ__hep__TOPRAGA___ yalnız___GÖMDÜM..…

:^)(yn)BANA__benden___BAŞKA___bir___DOST___varsa__ _BİLMEM___lazım......!!!!!:^)(yn)

HeRŞeYi aNLaTaN gÖzLeR vaRKen sÖzLeR koLaYCıLıK oLuR YeTMeZdE zAtEn..!!!!

RÜZGAR___saçını___SÜPÜRSE___mest___OLUR___bakışlar ımm...!!!!^o)

ŞİDDETİ___sevmem;___AMA___kullanmayı___İYİ___b ilirim!!!!

...Bu__ALEMDE__şekli__BEN__silerim__OYUNA__ben__BA ŞLARIM__ben__BİTİRİRİM__işine__GELMESSE__game__owe r___YAKIŞIKLIMMMM...(H)

3. Siraç

Yastigimla uykumu basbasa biraktim,sirf seninle yanliz kalabilmek için!Bu da yetmedi kendimide bir kenara biraktim simdi burada yanliz sen varsin!

Ask bir su damlasi olsaydi okyanuslari,bir yaprak olsaydi bütün ormanlari,bir yildiz olsaydi tüm kainati sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum.

Nasil ki uzaktaki yildiz parlak gelirse insana,uzakta oldugun icin tutkunum sana!Hani en guzel asklar imkansiz gelir ya insana,imkansiz oldugun icin tutkunum sana.

Kanatlarim kirik uçamam, ayaklarimda pranga yürüyemem, boynumda lale kipirdayamam, ölmek mi? Yagma yok, ben sensiz ölemem.

Dün yildizlara senden bahsettim, seni anlattikça daha çok parladilar. Ama biz ayriyiz dedim, birer birer kaymaya basladilar; Sirf seni dilemem için.

Rüzgarin kemanini çaldigi ve damlalarin pencerene vurdugu bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun ve keske dedigin tüm güzellikler senin olsun..
    Denizdeki sular kayalara neden çarpar bilirmisin? Kayalar onlari unutmasin diye çünkü onlar her çarpista tatli bir ani birakirlar tipki senin bana biraktigin gibi...

Dün gece sen uyurken kizila boyadim denizleri En derin uçurumlardan attim sensizligi Haber saldim rüzgarlara Fisildayacaklar kulagina seni ne çok sevdigimi.

Sen uyurken ben dalga olup vuruyorum sahillere, rüzgar olup esiyorum sessizce, yüregim geliyor üstünü örtmeye, bensizken üsürsün diye..

Özlüyorsa özlenen özlemek güzeldir. Seviyorsa sevilen sevmek güzeldir. Bekliyorsa beklenen iste o herseye bedeldir.

Gökyüzü benim için agliyor Gözlerim ümitsizce seni ariyor. Dudaklarim senin ismini heceliyor. Kollarim seni sarmak istiyor. Ve sevgilim kalbim yalniz senin için atiyor.

Ask dedigin, dudaklarda kahkaha degil, gözlerde yastir. Maksat sevgili ugruna ölmek degil, ugruna ölecek sevgili bulmaktir...

Bu gece yine sensiz yattim yatagima. Bos bakislarla seyretmekteyim odamdaki karanligi. Kalbimde sevgin, aklimda sen, bekliyorum seninle gelecek aydinligi..

Uykudan uyaninca insani uyandigina pisman eden, geri dönmek isteyipte dönemeyince caresizlikten delirten, hayatta bir defa görüle bilen HARIKA bir rüyasin..

Geceye inat seninle sabahlayacagim, günes kiskansin seninle isinacagim, yastiklar aglasin dizinde uyuyacagim ve yemin ederim birtek sana bagli kalacagim..

4. Siraç

Msn Nickleri Güzel Nickler > Duygusal Msn Nickleri

AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

*Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba)

*ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

*BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM

*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....

*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...

*Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi... Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

*GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır....

*Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim … !!!

Seni dünyada seven 10 kişi varsa onlardan biri benim seni dünyada seven 5 kişi varsa onlardan biri de benim seni dünyada seven 1 kişi varsa o kesin benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm…

Seni unutmayı düşündüm bu gece bir sigaranın üzerine adını yazdım sigara bittiğinde unutacaktım seni duman duman atacaktım seni içimden rüzgâr savuracaktı küllerini fakat… seni unutmayı düşünürken nerden bilirdim ki seni her nefeste içime çektiğimi

yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα
    sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...:

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

"vebalı bir hücre gibi vücuduma giriyor 'buz' soğuğu duygular.

düşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı

vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duyguLαr.

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

BU ALEMDE HERKESE İSYAN SANA AŞK VAR … !!

ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde.... gölgem bile boğmak için fırsat kolluyor
    düşüмdє •$1isтαивuʟuи •$47döят •$1вiя •$47yαиı •$1sєиiиLє •$47кαpʟı

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

BeN HayaTTa eN çoK öLmeyi SevdiM:

bütün aynalar seni gösteriyor... ya da sensizlik gördüğüm...

вüтüи αyиαʟαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizʟiк göяdüğüм…

αииє вєи мαиyαк oʟduм

"aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız"

çarmıha gerilmekle eşdeğermiş "elveda"nı engelleyememek

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

köşeye oturmuş esrar çeken,çarşaf paketi cebinde gezen,canı sıkıldımı adam kesen AŞIK GÖRÜRSEN BEN! HATIRLA .

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN

SENİ SEVMEK ACILARIN EN BÜYÜĞÜ OLSA GEREK SENİ DÜŞÜNÜRKEN GÖZYAŞI DÖKMEK YAŞANABİLECEK EN BÜYÜK SEVİNÇ DEMEK

YAĞMUR MUTLULUGUMA GÖLGE DÜŞÜRMEK İÇİN YAĞIYORSUN ALDIRMIYORUM NİYETİN BENİ ISLATMAKSA BEN ZATEN AĞLIYORUM

SENİ BULMAKTAN ÇOK ARAMAK İSTERİMSENİ SEVMEDEN ÖNCE ANLAMAK İSTERİM SENİ BİR ÖMÜR BOYU BİTİRMEK DEİL SANA HEP YENİDEN BAŞLAMAK İSTERİM .

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır bir kez şeytanın bacağını beni hatırla, bir son bahar serinliğinde… Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yaşıyorum…

*Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.

*Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum...

*Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.

*Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

*Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

*Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

*1 Gün 1 çılgınlık edio seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin?

*Sevmek ölmektir bence, bende sewmiştim ölmeden önce.

*1 gün gelip "ben mi dünya mı" die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

*Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

*HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

*Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever...BAŞKASINI!

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

*Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...

*Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye
    *Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

*Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!

*Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

*Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

*Ağlamak çocuklara affetmek Allah'a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

*1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

*Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

*Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

*Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sna.

*Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi.

*Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.

*Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

ηє уαяıη υмяυм∂α,ηє ∂є ∂üη ~

ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαяıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓι!!(No Commet!)

•ßєи уσℓυмυ ѕєçтιм уα ѕєи уα öℓüм ..•

ѕєиι ѕєν∂ιğιм кα∂αя нιç кιмѕєуι ѕєνмιуσяυм...

ѕση вι кєѕ уιηє σηα gι∂ι¢єм ѕση вι кєz ∂υ∂αğıηı öρü¢єм нαуαтıм νυя кαℓвιм....

Ўεмįήįm Ў£мįή DãмãяLãяıмdãkį Kãή Cãήlм ôLگµή.. گεndεή ßã$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ Cãή ßãήã Hãяãм ôLىµή...

∂üşмαη кєℓιмєѕιηιη αηℓαмιηι αякα∂αş ѕιƒαтιηι тαşιуαηℓαя∂αη öğяєη∂ιм...!
    ѕєяѕєяιℓιк мι ؟ üѕтüмüzє уσк. ѕєνgιмι ؟ öℓüмüηє. αşк мı ؟ єη güzєℓιηє. ιçмєк мι ؟ αѕℓα. кανgα мı ؟ αтαяα αтαя, ѕαтıяα ѕαтıя..!

๓єтαllicα вι gяυq αуภเ zα๓αn∂α вi тαяzdıя!...

нαуαтı öℓє вιя уαşαкι нαуαт ѕєηι кıѕкαηѕıη öℓє вιя ѕєωкι öℓüм ѕαηα α¢ıѕıη...

αяα∂ιğιη_şєуιη_∂єğєяι_αяαякєη_νєя∂ιğιη_∂єğєя_к α∂α∂ ιя...

gι∂є¢єgιη уєяℓєяєєє αℓ вєηι∂є göтüя ѕєηѕιz нαуαт вєηιм ιçιη вιя öмüя..

вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм...

gυη gє¢єя нєя ѕєу вıтєя αмα ѕєη вıтмєѕѕıη

Sadece küller kaldı aşkından geriye; ama bil ki, sana da yer yok artık bu kalpte!!!

gι∂єη gιтмιşтιя,gιттιğι güη вιтмιşтιя,вєη gι∂єηι ∂єιℓ gι∂єη вєηι кαувєтмιşтιя.

кüℓℓєяℓєη ∂σğ∂υм ηє ιℓктιм ηє ѕση∂υм

ợōzüмü кıгקı0гยм ร0иย ๏lмคŷคภ кคгคภlıợค...ςเlשé אคקı0гยм éςєlé....!
    кยŷгยк รคllı๏гย๓ âżŗâเŀ'є. . .!

мєкαη ναяσşℓαя, нαуαтℓαя нαяαρ, кöşє вαşℓαяıη∂α ¢ιgαяα νє şαяαρ ...

уαℓηızℓığıм вιя çığℓıктı, нєριηιz мι ѕαğıя∂ıηız؟؟؟

αηηє тυт єℓιмι νє вαηα güçνєя ѕαнηє ѕαη∂‎м ∂üηуα вαηα∂‎α gü‏ℓєя,

ßєηι göяüρ кєη∂ιηι ѕıηαмα... ѕα∂є¢є göяєвιℓ∂ιğιη кα∂αяıм..
    нαуαт ßιя кυмαя ιѕє zαяℓαяı ßєη αтαяıм ...

кคl๒เ๓ кคŦєรtє гยђย๓ ร๏ภ ภєŦєรtє!!!

ѕєηι ιçєяєη мαѕαℓℓαяıм αηℓαтıℓα¢αк к∂я кıѕα ∂єιℓℓєя...

"вö¢єк σℓмαуι кαвυℓℓєηєηℓєя, єzιℓιη¢є ѕιкαуєт єтмємєℓι∂ιяℓєя."

¢αяєѕιz кαℓ∂ιgιηιz∂α вιℓιη кι тєк ¢αяє уιηє кєη∂ιηιzѕιηιz...!

ιℓєяℓє∂ιgιηιz уσℓ∂α нι¢ вιя zσяℓυкℓα кαяѕιℓαѕмιуσяѕαηιz, вιℓιηкι
    σ уσℓ αѕℓα ѕιzι ∂σgяυуα υℓαѕтιямαz...!"

"αуαктα σℓмєк ∂ιz υѕтυ уαѕαмαктαη ∂αнα ¢σк σηυя νєяι¢ι∂ιя..!"

"αкιℓℓι σℓαηℓαя ѕєвєρℓєя кσηυѕυη∂α тαятιѕιяℓαя..
    αмα ηιнαι кαяαяι ѕσηυ¢тα ѕυяєкℓι αρтαℓℓαя νєяιя...!"

"кєℓιмєℓєяιη gυ¢υηυ вιℓмιуσяѕαη ιηѕαηℓαяιη кυννєтιηι αѕℓα тαнмιη
    вιℓє є∂ємєzѕιη...!"

"кυ¢υк ѕєуℓєяє gєяєgιη∂єη ¢σк σηєм νєяєηℓєя
    єℓιη∂єη вυуυк ιѕ gєℓмєуєηℓєя∂ιя".

Hayranım Kaiser_Dealxa'ya (kızlar içindir)

"нєριмιz нαуαтιη кιѕαℓιgιη∂αη ѕöz є∂єяιz ∂є,
    вσѕ gєçєη zαмαηιмιzι ηαѕıℓ кυятαяα¢αğıмızı вιℓємєуιz ...

"∂üѕüη¢єηιz ηє ιѕє уαѕαмιηιz∂α σ∂υя, уαѕαмιηιzιη gι∂ιѕιηι
    ∂єgιѕтιямєк ιѕтιуσяѕαηιz ∂üѕüη¢єℓєяιηιzι ∂єgιѕтιяιηιz."

уαѕαмιмιz∂α ιѕℓє∂ιgιмιz нαтαℓαяιη ¢σgυ ∂υѕυηмємιz gєяєкєη уєя∂є
    нιѕѕєтмєктєη,нιѕѕєтмємιz gєяєкєη уєя∂є ∂υѕυηмєктєη ιℓєяι gєℓмєктє∂ιя."

"кσηυѕмαк ιнтιуα¢ σℓαвιℓιя, αмα ѕυѕмαк вιя ѕαηαттιя..."

5. Siraç

nsiz günlerin ismini sozsuzluk Koydum Beni sozsuzluğa sürükleme sensiz bırakma ..

Seni Ne kadar çok sevdiğimi ögrenmek istersem al tabancayı vur beni Kanımla Yazarım ismimi ..

Eğer 2 kişi birbirini severse : sevgi
    Birisi kaçar diğeri kovalarsa : aşk
    Eğer 2 side sever Ve kavuşamazsa : Efsane Olur ..

100 ömrüm olsa Eğer Uğrunda sana kavuşmak varsa 1 asır feda ederdim sana ...

Sen Sadece Ve sadece Tek benimsin .

Eğer Sonunda Mutluluk Varsa 1 asır köle Olurum uğruna ..

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Şunu unutma Ben de Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

Sensiz geçen 1 dk 1 asıra bedel sensiz bırakma beni yeter ..

Azrailim Olsan Ölmek bile mutluluktur bana ..

Eğer Bu gün senden ayrı yaşıyorsam Yarının seni bana getireceği için yaşıyorum ..

Bir yer Keşfettim Tam Meyhanenin karşısında Bir mezarlık , Eğer Beni Terk Edersen Ya meyhanedeyim Yada Karşısında ..

Aklından Ağlamayı Geçirme Sakın , Unutma Senin Bir Gülüşüne Adamışım Ömrümü ..

Herşeyi Öğrendiğin Kadar Bilirsin. Bunu da yaz aklına Sevdiğin Kadar Sevilirsin...

Unut demek kolay gel bana sor bir de.
    Unutamıyorum iste unutamıyorum.
    Bir şey var şuramda beni kahreden.
    Şuramda tam yüreğimin üstünde.
    Çakılı duran bir şey var.
    Elimde değil sokup atamıyorum.
    Dalıp gidiyor gözlerim derinlere.
    Kimi görsem biraz sana benziyor.
    Seni hatırlatıyor su bulut su gökyüzü.
    Su kayaları döven deniz.
    Su hüzünlü melodi su napoliten şarkı.
    Bir zamanlar beraber dinlediğimiz.
    Boyuna seni düşünüyorum durmadan usanmadan.
    Simdi diyorum o ne yapıyor acaba.
    O güzelim gözleri kime bakıyor.
    O canim elleri nerde.
    Oysa günler o günler değil.
    Aksamlar o aksamlar değil.
    Ve kalan simdi sadece özlemin gecelerde.
    Durup durup seni büyütüyorum içimde.
    Seninle acılar büyütüyorum.
    Yeni yeni kederler büyütüyorum dayanılmaz.
    Kirli sular yürüyor iliklerime.
    Bir zehir karışıyor kanima anliyor musun?
    Bir daha görsem seni diyorum bir daha görsem.
    Bir gün olsun bir dakika olsun.
    Unut demek kolay, gel bana sor bir de.

6. Siraç

ßéNi y0k edén hayatIm yAşatanSa mIsrALar . !

İlham perimi GEBERTTİM.Lirik yazmıyorum ....

Kendimi unutmak istiyorum,
    Yol kenarına biriken kuru yapraklar gibi..
    Günleri, ayları, yılları, anıları hatta kendi devremi çehremi yakın çevremi dahi
    SEN bi sırrı bile tutamadın,
    artık neyi paylaşabilirim candan kii??

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

AŞKın VuRUYO KalBimin kıYılaRına,,gecenin bu çıLDıRTaN YaNLıZLığıNDA...

Bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında,beni arasan ya ordayım yada tam karşısında !!

Ben silah şarjöründe taşınan kurşun gibi,aynı bedene sıkılan iki soğuk mermi gibi sevdim seni sevdim !!

Dinle !! Sosyete Kızı Dinle !! Sanmaki Serseri Ağlamaz !! Serseri Bir Ağlarsa Kimseler Susturamaz !!
    Duygusal msn nickleri, msn nickleri

Bu arada ben zaten öleceğim Bırakta uğrunda öleyim !!

Hiç kalmadı esrarımız çakal kaynar etrafımız hep bağlandı yollarımız baharımız kışa döndü

Nefes nefes çekilen ,Duman duman üflenen esrara değil be güzelim sana müftelayım sana

Tane tane yutulan,Çay içinde patlayan Haplara değil be güzelim sana müftelayım sana

Bir çift zarla oynanan atıpta göğsüne vurulan kumara değil be güzelim sana müftalayım sana

sevene can feda sevmeyene elveda

Senide GÖMDÜM !! Sende ÖLDÜN !! Haddini Bilmeyen Herkese Küstüm !!

Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn. . İstyorsa öLe oLsun ßir Dudak ver Üstü Kalsın.
    isyankar sokakların tövbekar delikanlısı..
    +°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°
    (h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)
    (l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa
    SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)
    Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar
    düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.
    Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.
    Very Happy In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü
    Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü Very Happy
    Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic
    yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.
    °(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°
    (w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)
    (f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)
    Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.
    Güldüm Ağlattılar, Sevdim Aldattılar, Sarıldım Bıraktılar, Saolsun Dostlar, Sevenler, Sevilenler, Beni Zorla şair Yaptılar
    (u)–[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]–(u)
    Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!
    Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.
    Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.
    Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Milyonlarca, SEN Se Teksin!!
    Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

:::вιяιηє güνєηмє∂єη öη¢є çσк ιуι ∂üşüη !! ηє мαℓ σℓ∂υğυ ѕσηяα∂αη σятαуα çıкαвιℓιя:::

“нιç уüzüη∂єη ∂αяıℓмαк, нєя güzєℓ şєує αℓıηмαк, вιтιк νє мυтѕυz αηıℓмαк” αℓıη уαzıм σℓ∂υ..

…gєℓ gєℓмє öηємℓι ∂єğιℓ αмα вєкℓєтмє тαмαммı ℓαη!!!…

нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιм…özηєѕιz,zαмαηѕız,zαяƒѕız,мєктυρѕυ z,α∂я єѕѕιz….

вαzєη özüя ∂ιℓємєк вιℓє ιşє уαяαмıуσя.. кαняєтѕιη нєя şєує

нєєєєєєу! ηє ∂υяυуσяѕυη вє, αт кєη∂ιηι ∂єηιzє. gєяι∂є вєкℓєуєηιη ναямış αℓ∂ıямα …

вσğαzıм∂α кιℓιтℓєηιρ кαℓ∂ığı ιçιη ѕöуℓєηмємιş вιя ѕüяü ѕöz¢üк ναя ιçιм∂є..
    нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..

..ηєуι єякєη уαşα∂ıуѕαм, нєρ σηα gєç кαℓıуσяυм..

вєη, вαşтαη αşαğı вιя αğ.. ѕєη, тєρє∂єη тıяηαğα güηαн.. νє “αşк”, уєя∂єη göğє вσş !!

αятıq ∂αуαηαмıуσяυм єѕкιѕι qιßι ѕєω∂ιм αмα тєякιℓ∂ιм qözуαşℓαяıм ∂υямαк ßιℓмє∂ι кαℓßιм ѕιℓ∂ιкℓєяιηι ѕιℓємє∂ι ηє∂єη’ιηι ßιℓмєк ιѕтєямιѕιη ؟

1 gιяℓ, 1 ¢яу нєєууσσσ α∂αмıм тнιѕ ιѕ му ѕтуℓє…

düşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı

vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duyguLαr.

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

вüтüи αyиαLαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizLiк göяdüğüм…

αииє вєи мαиyαк oLduм
    yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

7. Siraç

Duygusal msn nickleri , yeni nickler

éĞéR BéNy KaYBéDéRSéN B!R DaHa BuLaMaZSıN , o aÇ GöSsLü KaLBiNé RaaT BaTMaSıN...x)

hiç bir operatör beni bağlayamaz ki, sensiz hayata...

|rahaTım - rahaT oLun - rahaTsız oLMaM !..|

umudumda kaL umRumda oL !..

yaqLaşabiLeceğini saNdıqıN kdR uzaqıMdasıN hass*qtiR..saNamı kaLdım ?

ßis ßu aŞkLa qöKLere duyuLmamış düşLEre kirLenmemiş hayaLLEre uÇacakTq

Hiçkmse üstüne aLınmasn birasda kendime yaşayacaqım :)

Duygusal msn nickleri , yeni nickler
    €limde Bir Kitap Sayfası İsTe Hayat, Tek Tek Çeviriyorum Hepsi Bayat..!!

HaYaDa DaeR Ne FarSa aLaYı YaLaN...

ßqLu camLara ismni yazcam iqimiz içn ßir qalp çizcem sonra onLrn ßenim hayLLerim oLduunu hatırLayp parmqLarmLa thqr thqr SiLcm..

Ey yağmur, sevdiğime söyle,
    Her toprağa düştüğünde sen,
    Gözlerim eşlik eder sana,
    Bilsin, ona söyle.
    Bilsin ki,
    Her yağmurda hatırlasın beni,
    Tutsun damlaları, yüzüne sürsün,
    Öpsün damlalar gözlerinden özlemle...

8. Siraç

αуα вαктıм ѕєηι göя∂üм ѕαηα вαктıм αуı göя∂üм

¯¨'*·~-.¸¸,.-~*'вєη ѕєνєяѕєм ∂єѕтαη,кızαяѕαм кαтℓιαм σℓυя¯¨'*·~-.¸¸,.-~*'

ωє∂αℓαя∂αη нσşℓαηмαм,ѕαηα вιя ∂αнα νє∂α єтмιуσяυм,çüηкü вυ ѕση gι∂ιşιм νє ѕση gєℓιşιм σℓα¢αк

··¤(`×[¤ѕєηι ѕєν∂ιğιм кα∂αя güℓüşüηü ѕєν∂ιм..σ güℓüşℓєяє αℓ∂αη∂ıм. ¤]×´)¤··

°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸вυ кαℓρ ѕєηι υηυтυя мυ°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸

*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin
    *Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
    *İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
    *Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...
    *Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
    *Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..
    İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
    *Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
    *Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da... Kalbimin atdığı da bir gerçek, günün bitdiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...
    Duygusal msn nickleri , msn nickleri , sevgi nickleri
    *Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
    *seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo
    *Eğer geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş...
    *Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?
    *Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir....
    *Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım
    *Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..
    *Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..
    *Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...

9. _KaRiZmA_

_KaRiZmA_ Üye

harika nickler gönderiyorsun teşekürler by_oktay

1 kişi bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş