DuckLink Screen Capture ücretsiz ekran yakalama programı

'C-D' forumunda Mavi_Sema tarafından 15 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

DuckLink Screen Capture ücretsiz ekran yakalama programı konusu DuckLink Screen Capture 2.3

Sürüm : 2.3

Boyut : 4.08 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7

Üretici Firma : DuckLink Software

Lansman:
    DuckLink Screen Capture, sade ve basit kullanımlı bir ekran yakalama Yazılımıdır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Programın 4 temel ekran yakalama özelliği bulunmaktadır. Yakalanan ekran görüntülerini Bitmap, JPEG ve PNG biçimlerinde kaydedebilmektedir. Ayrıca atanan kısayol tuşları ile de Program sistem tepsisindeyken de işlem yapabilmektedir.

4 Temel Ekran Yakalama Özelliği:

Ekranınızı Hepsinü yakalayabilirsiniz.
    Ekranınız üzerinde açık olan herhangi bir pencereyi seçip bunu yakalayabilirsiniz.
    Yine ekranınız üzerinde imleç yardımıyla seçeceğiniz bir alanı yakalayabilirsiniz.
    Fareniz yardımıyla özellikle internet sayfalarını aşağı kaydırarak, yani sürükleyerek o an ekranda görünmeyen ama farenizi sürüklediğinizde Hepsinü seçebileceğiniz alanları yakalayabilirsiniz.

Gelişmiş Seçenekler:
    Fare işaretçisinin yakalanan resimde olup olmamasını seçebilirsiniz.
    Ekran yakalandığında ister her seferinde kayıt alanını sordurabilir, isterseniz de belli bir varsayılan kayıt klasörü seçerek bu alana yakalanan görüntülerin kendiliğinden kaydolmasını sağlayabilirsiniz.
    Fare ile sürükleyerek ekran yakalayacağınız Zaman 500 milisaniye olarak ayarlanmıştır. Bunu isteğinize göre değiştirebilirsiniz.
    Windows açılışında Programın kendiliğinden açılır olmasını sağlayabilirsiniz.
    Atanan varsayılan kısayol tuşlarını değiştirebilirsiniz.

Editörün Yorumu: Oldukça sade yapıda ve ücretsiz sunulan bu Program ücretli rakipleri kadar iyi iş çıkartıyor. bütün özelliklerini denedim ve oldukça memnun kaldım. En az ücretli rakipleri kadar başarılı ve kullanımı çok basit bir araç.

DuckLink Screen Capture 2.3

Bu Sayfayı Paylaş