Driver Magician - Sürücü Driver Güncelleme Düzenleme ve Aygıt Sürücülerini Yedekleme Programı İndir

'C-D' forumunda UquR tarafından 18 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

Driver Magician - Sürücü Driver Güncelleme Düzenleme ve Aygıt Sürücülerini Yedekleme Programı İndir konusu Driver Magician Download - Sürücü Driver Güncelleme Düzenleme ve Aygıt Sürücülerini Yedekleme Programı İndir

Sürüm : 3[​IMG]32
    Boyut : 3[​IMG]64 Mb
    Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
    Kısıtlama : 15 gün
    Dil : Ingilizce
    İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/2003/XP/Vista
    Üretici Firma : GoldSolution Software

»»» Programı indir «««

Tanıtım:
    Driver Magician; Windows İşletim Sisteminde, sürücü güncelleme, düzenleme ve aygıt sürücülerini yedeklemek için çözümler sunan kaliteli bir programdır[​IMG]

Sisteminizde bulunan her donanımı teşhis ederek, sabit diskten ortak sürücüleri ortaya çıkartıp, seçeceğiniz konuma onları yedeklemenizi sağlar[​IMG]

Bilgisayarınızı biçimlendirseniz (formatlamak), tekrar kurup, yükseltme yapsanız bile elinizde bulunan "Kayıtlı" sürücüleriniz sayesinde bilgisayarınıza gerekli donanımların sürücülerini tekrar çok kısa sürede yükleyebilirsiniz[​IMG] Bu sayede bir aygıtınızın sürücü cd sini veya disketini kaybetseniz bile bu program sayesinde aldığınız sürücü yedeğinizden çok kolay kurulum yapabilirsiniz[​IMG]

Driver Magician; geniş sürücü veritabanında bulunan sürücüler bilgileri ile internet aracılığıyla sürücülerinizi güncellemenizi imkânı da tanır[​IMG]

Özelliklerinden Bazıları :
    # Bilgisayarınızdaki aygıt sürücülerini yedekler[​IMG]
    # Bilinmeyen aygıtları bulur ve sürücülerini bulabilmeniz için yol gösterir[​IMG]
    # Donanım sürücülerinin detaylı bilgisini verir[​IMG]
    # Tüm sürücüleri otomatik kurulum paketi (EXE) haline getirebilir[​IMG]
    # Tüm sürücüleri otomatik olarak Zip paketi haline getirebilirsiniz[​IMG]
    # Tüm sürücüleri belirleyeceğiniz bir klasöre toplayabilirsiniz[​IMG]
    # Güncelleme aracıyla aygıt sürücülerini güncelleyebilme
    # Sadece Takılı Aygıt Sürücülerinizi veya Microsoft İşletim Sistemi Sürücüleri Dahil Hepsinin yedeğini alabilirsiniz[​IMG]

Programın Lisans Ücreti : 29[​IMG]95 USD[​IMG]

Versiyon Yenilikleri :
    # Arkaplanda (siz başka iş yaparken) sürücü geri yükleme desteği eklenmiş[​IMG]
    # Sürücü geri yükleme özelliği biraz daha geliştirilmiş[​IMG]
    # Sürücü güncelleme özelliğindeki bir hata giderilmiş[​IMG]
    # Bilinmeyen aygıt ve sürücü veritabanı güncelleştirilmiş[​IMG]
    # Programın genel yapısından birkaç ufak düzenleme yapılmış[​IMG]

Bu Sayfayı Paylaş