Dr. Sadık Ahmet İlköğretim Okulu Karaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 20 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Dr. Sadık Ahmet İlköğretim Okulu Karaman konusu Karaman Dr. Sadık Ahmet İlköğretim Okulu Hakkında - Dr. Sadık Ahmet İlköğretim Okulu Tanıtım - Dr. Sadık Ahmet İlköğretim Okulu Resimleri - Dr. Sadık Ahmet İlköğretim Okulu İletişim

OKULUN ADI..........................:Dr. Sadık Ahmet İlköğretim Okulu

ADRESİ.....................................:Ziya Gökalp Mh. 861. Sk. No:13 KARAMAN

TELEFON NUMARASI...........: 0 338 213 85 26 - 0 338 213 85 99

E-MAİL.................................... :
    drsadikahmetilkogretim@hotmail.com

WEB ADRESİ……………….: http://www.drsadikahmet70.meb.k12.tr/

SEVİYE – ÖĞRETİM ŞEKLİ: İlköğretim – normal öğretim

AMAÇLARI.............................:Türk Milli Eğitimin Genel Amaçları doğrultusunda öğrencileri:

1- Atatürk İlke Ve İnkılaplarına bağlı; Türk milletinin milli, ahlaki, insani, manevi, ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren ; ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan; insan haklarına ve anayasanın başlangıcındaki temel ilkelere dayanan demokratik, laik ve sosyal hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyetine karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getiren yurttaşlar olarak yetiştirmek;

2-Beden, zihin, ahlak ruh ve duygu bakımından dengeli ve sağlıklı şekilde gelişmiş kişiler olarak yetiştirmek;

3-İlgi, istibdat ve kabiliyetlerini geliştirerek birlikte iş yapma alışkanlığı kazandırmak.

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş