Dr. Meral Kılıçözlü Anaokulu Kırşehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 20 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Dr. Meral Kılıçözlü Anaokulu Kırşehir konusu Dr. Meral Kılıçözlü Anaokulu Hakkında - Dr. Meral Kılıçözlü Anaokulu Tanıtım - Dr. Meral Kılıçözlü Anaokulu Resimleri - Dr. Meral Kılıçözlü Anaokulu İletişim Bilgileri

Dr. Meral Kılıçözlü Anaokulu Kırşehir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Dr. Meral Kılıçözlü Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Dr. Meral Kılıçözlü Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Dr. Meral Kılıçözlü Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: DR. MERAL KILIÇÖZLÜ ANAOKULU

Adresi: Ahi Evran Mah. Özel idare Arkası-Kirşehir

Telefon Numarası: 3862131145

Faks Numarası: 3862131145

E-mail Adresi:

Web Adresi:
    ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU

Okulumuzun inşaatına 15.08.1973 yılında başlanmış olup, 15.09.1997 yılında bitirilmiştir. Okulumuz 18 Ekim 1997 tarihinde dönemin Başbakanı Mesut YILMAZ tarafından eğitim öğretime açılmıştır. Prof. Dr. İlhan KILIÇÖZLÜ ve eşi merhum, Dr. Meral KILIÇÖZLÜ kulun yapılmasında büyük katkıları olmuştur. Bu nedenle okulumuza 02 Ocak 2005 tarihinde vefat eden merhum, Dr. Meral KILIÇÖZLÜ’ nün adı verilmiştir. Prof. Dr. İlhan KILIÇÖZLÜ beylerin okulumuza halen maddi ve manevi katkıları devam etmektedir.
    Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr -
    www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş