Dr. Halil Akkurt İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 25 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Dr. Halil Akkurt İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir konusu Dr. Halil Akkurt İlköğretim Okulu Hakkında - Dr. Halil Akkurt İlköğretim Okulu Tanıtım - Dr. Halil Akkurt İlköğretim Okulu Resimleri - Dr. Halil Akkurt İlköğretim Okulu İletişim

Dr. Halil Akkurt İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Dr. Halil Akkurt İlköğretim Okulu Eskişehir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Dr. Halil Akkurt İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Dr. Halil Akkurt İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Dr. Halil Akkurt İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Dr. Halil Akkurt İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dr. Halil Akkurt İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Odunpazarı
    Okulun Telefonu: 2222502446
    Okulun Faksı: 2222502929
    Okulun Adresi: EMEK MAH.HACIYATMAZ SK.NO.48 Odunpazarı Eskişehir
    Okulun Web Adresi:
    http://drhalilakkurtioo.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: 968608@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: MEHMET DAMÇAYIRI
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Emek bölgesine gelen Siyah ve Mavi 48,Mavi 25,Kırmızı 25,43,15 ve 33 numaralı otobüsler ile 15-25 numaralı dolmuşlar ile okulumuza ulaşmak mümkündür.Ayrıca Şan dolmuşları ile okulun yakınına kadar ulaşmak imkanı vardır.
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Dr. Halil Akkurt İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş