Dr.Ahmet Kazım Mıhçıoğlu İlköğretim Okulu Elmadağ Ankara

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 1 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Dr.Ahmet Kazım Mıhçıoğlu İlköğretim Okulu Elmadağ Ankara konusu Dr.Ahmet Kazım Mıhçıoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Dr.Ahmet Kazım Mıhçıoğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Dr.Ahmet Kazım Mıhçıoğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Dr.Ahmet Kazım Mıhçıoğlu İlköğretim Okulu İletişim

Üstün nitelikli insanlar yetiştirerek bilimsel gelişmeler ve tarihinden ders alan, Atatürk ilke ve inkılaplarını özümlemiş, insan hakları bilinci gelişmiş, ülkesini, ailesini, doğa sevgisi bilincinin oluşmasına katkıda bulunmak, sağlam karakterli, ahlaki değerlere sahip iyi bireyler yetiştiren bir okul olmak.

MİSYON
    Çağdaş, demokratik, hosgörülü, bilinçli, kültürlü, sosyal, gelişmiş, karşılaştığı problemler karşısında tutarlı, çözümler üretebilen, kapasitesini sonuna kadar kullanabilen insan tipi yetiştirmek için varız

BAŞARILARIMIZ
    Okullar arası düzenlenen resim, şiir, kompozisyon dallarında açılan yarışmalarda derecelerimiz vardır. Spor müsabakaları , bilgi yarışmalarında derecelerimiz vardır. 2008-2009 öğretim yılında cumhuriyet bayramı ve öğretmenler gününde kompozisyon ve resim dalında ödüllerimiz vardır.

ADRES

Bahçelievler Mah. Menderes Bulvarı Su kuyusu Sk. No:176

Hasanoğlan / ANKARA

http://www.mihciogluilkogretim.k12.tr/html/

Bu Sayfayı Paylaş