DOC2CHM 2.5 Download

'C-D' forumunda Siraç tarafından 28 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

DOC2CHM 2.5 Download konusu DOC2CHM 2.5 Download

Tanıtım:
    Microsoft HTML (ya da CHM) Windows işletim sisteminde yardım dosyaları için bağımsız uygulamadır. DOC2CHM, Microsoft Word belgelerini CHM dosya türüne dönüştürmeye yarayan bir program.

Programın kullanımı da oldukça kolay. Bilgisayarınızda bulunan Microsoft Word (DOC) belgesini özgün konumuyla CHM dosya türüne dönüştürebilir. Bunu da sadece birkaç adımda kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Programı çalıştırdıktan sonra karşınıza gelen pencere içinden, bilgisayarınızda bulunan DOC uzantılı dosya türünü seçtikten sonra 'Convert/Dönüştür' tuşuna tıklayın. 2. adımda sayfa türü seçin. 3.adımda CHM başlığı, CHM dosya adı, dil, CHM tarzı tercihleri (yönetme paneli, araç çubukları, pencere konumu, genel tarz gibi çeşitli seçenekler ayarlanabilir.), dosya ve klasör seçimi yapıldıktan sonra 'Convert/Dönüştür'e tıkladıktan sonra deneme sürüm kullanıldığını belirten pencereden 'try it' seçimi yapıldıktan sonra (lisanslı kullanıcılara bu pencere gelmez) dönüştürme işlemi başlatılır.

Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanımı ile DOC uzantılı dosyaları birkaç dakika içinde CHM dosya türüne dönüştürebilirsiniz.

Özellikler:

DOC uzantılı dosyaları özgün konumunu koruyarak CHM'ye dönüştürür.
    Sihirbaz arayüz sayesinde işinizi görerek birkaç dakika içinde yapabilirsiniz.
    CHM yapısı özelleştirilebilir.
    Microsoft Word 2000, 2002, 2003 desteği mevcut.

Lisanslı fiyatı ise 69.95$'dır.

Sürüm : 2.5

Boyut : 1.32 Mb

Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

Kısıtlama : 10 konu açılabilir

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows NT/2000/2003/XP/Vista

Üretici Firma : Dawningsoft Inc.

DOC2CHM 2.5

Bu Sayfayı Paylaş