Doğanca İlköğretim Okulu Samsat Adıyaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Doğanca İlköğretim Okulu Samsat Adıyaman konusu Doğanca İlköğretim Okulu Hakkında - Doğanca İlköğretim Okulu Tanıtım - Doğanca İlköğretim Okulu Resimleri - Doğanca İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

1953 yılında Adıyaman”ın Samsat İlçesinde doğdu.İlkokulu Samsat Balcılar Köyünde, Ortaokulu Samsat İlçe Merkezinde liseyi ise Adıyaman” da tamamladı. 1978 yılında Urfa Eğitim Enstitüsünden, 1993 tarihinde Anadolu Üniversitesi AÖF İktisat Bölümünden ve 1999 yılında da Anadolu Üniversitesi AÖF İlköğretim Öğretmenliği Lisans Tamamlama Programı Türkçe Bölümünden mezun oldu.
    1978 Yılında Ordu-Muradiye İlçesinde ilk öğretmenlik görevine başladı. 1988 yılında Samsat Merkez İlköğretim Okulu Müdürü, 1990 yılında da Samsat Halk Eğitimi Merkezi Müdürü olarak atandı. 1995-1996 -1997 yıllarında İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerinde bulundu, şubat 2004 tarihinde tekrar İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirildi.

Doğanca İlköğretim Okulu Adıyaman Samsat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Doğanca İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Doğanca İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Doğanca İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Doğanca İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: DOĞANCA İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Doğanca Köyü Samsat / Adiyaman

Telefon Numarası: 5059429325

Faks Numarası: 5447685107

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi :Bilgi Yok

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş