Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu Kastamonu İnebolu

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu Kastamonu İnebolu konusu Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu Hakkında - Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu İletişim - Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu Resimleri

Kastamonu İnebolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okulumuz Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: DOĞANÖREN KONAKYANI İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: DOĞANÖREN KONAKYANI KÖYÜ İNEBOLU/KASTAMONU
    Telefon Numarası: 3668551173

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

2. istek

istek Yeni Üye

2006/2007 ve 2007/2008 Öğretim yıllarında görev yapmıştım o okulda . Çok güzel bir yerdi orası . linkini yazacağım siteyi açmıştım o zaman okul adına . Sonra gitiim oralardan . Ama ruhum orada kalmış , şimdi daha iyi anladım . Çünkü her şeyin en duygusalını , en şahanesini orada yaşadım . Sevgi , saygı en üst düzeydeydi .
    Bu linkten bakabilirsiniz : konakyanili.sitemynet.com

Bu Sayfayı Paylaş