Direkten döndü!

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 13 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Direkten döndü! konusu [SIZE=+0][/SIZE]Direkten döndü!

[SIZE=+0][/SIZE]Üst üste yitirilen 3 maçın ardından, dün de puan kaybı yaşanması durumunda koltuğu tehlikeye girecek olan Daum, 87'de gelen golle derin bir nefes aldı.
    Beşiktaş, Kasımpaşa ve Eskişehir maçlarından puansız ayrılan Fenerbahçe için dünkü maç hayati önem taşıyordu. Hatta, yaşanacak bir puan kaybı durumunda, Daum’un koltuğu bile tehlikeye girecekti. Ancak Güiza’nın 87. dakikada gelen golü, Alman hocayı bir anlamda ipten aldı. Fenerbahçe’nin başında 118. lig maçına çıkarak rekor kıran tecrübeli teknik adam, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, kötü gidişe son verdiklerini belirterek, şu değerlendirmeyi yaptı: “Zor bir durumdaydık. Takımın üzerinde büyük bir baskı vardı. Ancak mücadele ederek, yeni bir çıkış yakaladık. Skor 1-1 olunca, takım üzerinde bir korku oluştu. Devrede herkesin gücünü ortaya koymasını istedik. Ama Ankaragücü öne geçti. Bu, daha zor bir durumdu. Bu golden önce Bilica’ya net bir faul vardı. Ancak bu durumlara alıştık artık. Özer’i oynatmakla iyi bir iş yaptığımızı düşünüyorum. Yaşadığı sakatlık sonrası fizik sorunu vardı. Şimdi buna erişti.

‘Şeytanın bacağını kırdık’
    Her pozisyonun içine giren, top isteyen, tam istediğimiz Özer’i gördük. Güiza da bir asist yaptı, bir gol attı. Carlos konusunda birşey diyemem. Çünkü menaceri değilim. O, üst düzey, dünya çapında bir futbolcu. Sayılmayan golü birkaç kez televizyondan izledim, bence gol değil. En iyi yan hakem belirler, o da net bir şekilde ‘gol değil’ dedi. Bu galibiyet sonrası ligde iyi durumdayız. Trabzon’dan da iyi bir sonuçla döneceğimizi düşünüyorum. Bu şekilde mücadele edersek, başarırız. Şeytanın bacağını kırdık, iyi yoldayız.”

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş