difriz kaldırma

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 29 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    difriz kaldırma konusu difriz kaldırma bilgisayardaki difriz nasıl kaldırılır,
    pc den difriz nasıl kaldırabilirim

hiç veri yükleyemiyorum

2. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Ders 1
    bilgisayarınzda Deepfreeze aktif iken CTRL + Alt + Shift + F6 tuşuna basın .. yada ekranin sağ alk köşesindeki "Kutup Ayısı" Kafası olan resme klavyeden Shift Tuşuna basarak seri olarak 1 kaç kez tıklayın ve sonra aşagıdaki resimdeki gibi panel gelecek karşınıza.. sonra ilk ayar yaptıgınızda Deepfreeze şifresinizi yazarak OK ' e basin...

Ders 2

Boot Frozen --> Deepfreezi aktif yapar ve koruma altinda olursunuz..
    Boot Thawed on next "X" restarts --> Deepfreezi kaç restart sonra pasif yapmak için seçiminizi yapabilirsiniz
    Boot Thawed --> hemen pasif yapmak için

isteginiz dogrultusunda seçiminizi yaptıktan sonra "OK" e basiniz...

Ders 3

ben "Boot Thawed" seçenegini seçtim ve alttaki uyarıyı verdi .. yani anlamı bilgisayarı tekrar kapatıp açtıgımda Deepfreeze program pasif duruma gelecek ve bende bu sayede istedigim programlari yükleyebilecegim.. ( anlamına gelir ) yada deepfreeze i kaldirmak için

Ders 4
    Bilgisayarımızı yeniden başlatık (mı?) ve hemen ekranin alt sağ köşesine bakıyoruz.. bkz. 3 no'lu yer..
    1 --> Gireceginiz klasör.
    2 --> Deepfreeze kaldirmak ( uninstall ) için gerekli program
    3 --> Deepfreeze in pasif olduguna dair uyarı...( kutup ayısının üstünde kırmıxı X işaretinin yanıp sönmesi lazım )

2. nolu yerde dedigim gibi ... DF6Wks.exe 'ye tıklayıp açıyoruzu ve Ders 5 e geçiyoruz...

Ders 5

Uninstall ' a Tıklıyoruz...

Ders 6
    "OK to Uninstall" seçiyoruz ve Finish ' e Tıklıyoruz...

Ders 7
    Finish yazısına tıkladığınız anda aşagıdaki "Lütfen Bekleyin" bölümünü geliyor ve
    bilgisayarınız otomatik olarak restart atıyor..
    önemli dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın... açık programlardan çıkın...

Bu Sayfayı Paylaş