Didim Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi Didim Aydın

'Liselerimiz' forumunda SeLeN tarafından 25 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Didim Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi Didim Aydın konusu Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Didim Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Tanıtımı - Aydın Didim'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Didim Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Resimleri - Didim Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Hakkında

Didim Zeynep-Mehmet Dönmez Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi hayırsever vatandaş İzzet Dönmez tarafından yaptırılmış olan yeni binasına 15 Ekim 2007 tarihinde taşınmış olup; 24 öğretmen ve 239 öğrencisi ile eğitim-öğretime devam etmektedir.

Didim Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi Aydın Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Didim Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Didim Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Didim Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Didim Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: DİDİM ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ

Adresi: Cumhuriyet Mah.inönü Cad. 1033 Sokak Didim

Telefon Numarası: 2568111444

Faks Numarası: 2568111929

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi: Didim Zeynep-Mehmet Dönmez Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş