Desktop Sidebar 1.05 Build 116 Beta

'Windows Temalar & Ekran Koruyucular' forumunda Siraç tarafından 22 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Desktop Sidebar 1.05 Build 116 Beta konusu Desktop Sidebar 1.05 Build 116 Beta

Boyut : 10.7 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Idea2 s.c.

Tanıtım:
    Ücretsiz olarak dağıtımı yapılan Desktop Sidebar, şimdiden 2006 yılında çıkarılması planlanan Microsoft'un yeni nesil işletim sistemi Windows Longhorn’un getirdiği yenilikleri bizlere taşıyor.
    Program küçük bir bilgi bankası düzeninde hazırlanmış. Çıkış noktası yakın geçmişte tanıtımı yapılan Windows Longhorn olan Desktop Sidebar, bazı küçük ayarlarla gerçekten başarılı ve kullanışlı bir araç halini alıyor.

Hava durumu
    Slide Show
    E-Posta kontrolcüsü
    Haberler
    gibi birçok işlevi ile günlük hayatınızda onlarca farklı bağlantıyla yaptığınız işi, kendisi, tek başına halletmeye çalışıyor.
    Desktop Sidebar ilk açıldığında, www.weather.com sitesinden aldığı Ankara'nın hava durumunu gösteriyor. Ama "Panel Properties" penceresini kullanarak birçok ilin hava durumuna ulaşabilirsiniz. Bunun için City kutusuna yaşadığınız şehrin ismini, türkçe karakterler kullanmadan yazmaktır.

Desktop Sidebar 1.05 Build 116 Beta

Bu Sayfayı Paylaş