Derinkuyu İlköğretim Okulu Nevşehir Derinkuyu

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 27 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Derinkuyu İlköğretim Okulu Nevşehir Derinkuyu konusu Derinkuyu İlköğretim Okulu - Derinkuyu İlköğretim Okulu Nevşehir Derinkuyu Hakkında - Derinkuyu İlköğretim Okulu Tanıtım - Derinkuyu İlköğretim Okulu Resimleri - Derinkuyu İlköğretim Okulu İletişim

TARİHÇEMİZ
    Okulumuz Derinkuyu merkezde Derinkuyu-Nevşehir yolu üzerinde il merkezine 28 km. uzaklıkta olup ilçenin en büyük ve öğrenci ve personel olarak en kalabalık okuludur.Okul binamız zemin kat dahil 5 katlı ve kaloriferlidir.2002 yılında eğitim-öğretime açılmıştır.Okula ait lojman binası yoktur.Ulaşım sorunu yoktur.Derinkuyu dan Nevşehir e her yarım saatte bir araç bulunur.
    NEDEN VARIZ SORUSUNUN YANITIDIR MİSYON.
    Biz... Bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak,onların bilgili,becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21.yüzyılın gelişen koşullarına yanıt verecek beceriler kazandırmak için varız.
    Öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmesi ilk önceliktir.
    Öğrenciler bütün çalışmalarımızın odak noktasıdır.
    Hepimiz karşılıklı sorumluluklar alır verimli bir şekilde çalışırız.
    Biz, birbirimize ve kendimize güveniriz.
    Farklılıklarımızın farkındayız. Bunların birer zenginlik kaynağı olduğuna inanıyoruz.

VİZYONUMUZ
    Ne olmak istediğimizdir.
    İdeallerimiz,hatta ulaşabileceğimizi asla düşünemediğimiz hayallerimizdir.
    Yönümüzü belirler,
    Hedeflerimizden saptığımızda bize yol gösterir.

Okulumuzda,öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin.
    Her veli,okulumuzda öğrencisine her fırsatın verildiğini bilsin.
    Okulumuzda öğretenler ve öğrenenler birbirlerinin öğrenmesine yardımcı olmanın önemine inansın.
    Okulumuzda çalışanlar,gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsunlar.Doğruları yaptıklarında korkmasınlar.
    Okulumuzda,herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın

Derinkuyu İlköğretim Okulu
    kaynak :webrehberiz biz

Bu Sayfayı Paylaş