Derbide de kalede

'Beşiktaş' forumunda Dine tarafından 9 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Derbide de kalede konusu 9 Kasım 2009

[SIZE=+0][/SIZE]Derbide de kalede

[SIZE=+0][/SIZE]Trabzonspor karşısında kalesinde devleşen Hakan Arıkan, Beşiktaş için büyük önem taşıyan Fenerbahçe derbisinde de görev yapacak.
    Beşiktaş için Trabzonspor maçı, ‘Ya tamam, ya devam’ karşılaşmasıydı... Üst üste zorlu maçlara çıkan ve kritik bir dönemden geçen Siyah-Beyazlılar’ı zafere taşıyan isim Hakan Arıkan oldu. Karadeniz ekibinin forvetlerine gol şansı tanımayan Hakan, 3 yüzde yüzlük pozisyonda kalesinde devleşti ve zaferde başrolü oynadı. Hocasının ve arkadaşlarının kutladığı Hakan Arıkan’ın, 21 Kasım’daki Fenerbahçe derbisinde de Beşiktaş’ın kalesini koruyacağı öğrenildi.

‘Hepimiz birlikteyiz’
    Maç içinde yaptığı kurtarışlarla kendisine güvenini kazandığını belirten Hakan, “İlk kurtarışı yaptıktan sonra kendimi daha iyi hissettim. Güvenimi kazandım ve gol yemeyeceğimi anladım. İyi bir takımız ve zirveye çıkmak için elimizden geleni yapacağız. Geçen sezon da zor günler geçirmiştik, ama son gülen biz olmuştuk. Takım ile taraftar, yöneticisi herkes bir ve beraberiz. Birlik beraberliğimizi korumak zorundayız. Ligin yukarısındaki sıralamayı tamamen değiştirmek ve sezon sonunda mutlu sona ulaşmak istiyoruz” ifadesini kullandı.

Orhan Yıldırım

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş