Denizli'den Kartal'a zafer sözü

'Beşiktaş' forumunda DilzaR tarafından 16 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Denizli'den Kartal'a zafer sözü konusu Galatasaray’ı yenerek Beşiktaşlılar’a özledikleri başarıyı getirme yolunda önemli bir engeli daha aşacaklarını belirten Mustafa Denizli, “Ben her zaman şampiyonluğa olan inancımı dile getirdim. Taraftarımızın bu konuda bize güvendiğini biliyorum” dedi.

Şampiyonluk kovalayan Beşiktaş’ta üst üste gelen yenilgilerle sarsılan Mustafa Denizli, Ankaragücü galibiyetiyle rahat bir nefes almıştı. Şimdi G.Saray karşısında Denizli’nin takımı Beşiktaş’ın nasıl bir sonuç alacağı tartışılıyor.

F.Bahçe derbisini kaybeden tecrübeli teknik adam, G.Saray’dan 3 puan alacakları konusunda hayli iddialı. Ali Sami Yen’de kendilerine güvenenleri mahçup etmeyeceklerini belirten Denizli, “Ben takımıma güvenimi her zaman dile getirdim. Bunda bir değişiklik yok” dedi.

EKREM: BU ZOR BİR SÜREÇ

Şampiyonluğun uzun bir maraton olduğunu da hatırlatan Denizli, “Biz kaybettiğimiz maçlarda da hep iyi oynadık. O yüzden taraftarımızın bize desteği ve güveni devam ediyor” ifadesini kullandı.

Bu arada Mustafa Denizli’nin son dönemde vazgeçilmezleri arasına girmeyi başaran Ekrem de Beşiktaş’ta oynamanın büyük bir gurur olduğunu söyledi. Ekrem, “Bu sezon şampiyon olmayı başaracağız. Takımım için ben de elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Bu zor bir süreç” diye konuştu.

Bu Sayfayı Paylaş