Denizli oyunculara rest çekti

'Beşiktaş' forumunda DilzaR tarafından 1 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Denizli oyunculara rest çekti konusu Her defasında mutlaka şampiyon olacaklarını söyleyen Beşiktaş'ın hocası Denizli, yeni yılını kutladığı oyunculara net konuştu: "Şampiyonluktan zerre kadar şüphesi olan bırakıp gitsin. Yönetimle konuştum, her türlü kolaylık yapılacak."

Beşiktaş'ta göreve geldiğinden beri "Şampiyon olacağız" diyen Teknik Direktör Mustafa Denizli, dünkü çalışma sonrası futbolcularıyla yaptığı toplantıda sert konuştu.

Bütün takımın yeni yılını kutlayan deneyimli çalıştırıcı, iyi dilek ve temennilerden sonra sözü şampiyonluğa getirdi. Denizli’nin “Ben buraya şampiyonluğa inandığım için geldim. Şampiyonluğa inanırken sizlere güvendim. Yoksa tek başına ben bir şey yapamam. Ben kariyerimi ortaya koydum sizlerden de yüreklerinizi ortaya koymanızı istiyorum. Şampiyonluğa inananlarla yoluma devam edeceğim. Şampiyon olacağımız konusunda en küçük bir endişesi olan varsa cuma günkü idmana gelmesin” dediği öğrenildi.

26. HAFTADA LİDER OLACAĞIZ

Ligin 26. haftasında zirvede olmaları gerektiğini de belirten Denizli’nin, “Yönetimle konuştum. İnanmayan çekip gidebilir. Yöneticiler, kendilerine gerekli kolaylığı yapacak. Herkesten inanç ve en önemlisi özveri istiyorum. İkinci yarının başlamasıyla birlikte galibiyet serisi tutturup 10 hafta sonra lider olacağız” dediği bildirildi.

Bu arada, deneyimli teknik adamın yönetime “Seric’i bir an önce gönderip yerine yabancı alalım. Transfer ne kadar erken yapılırsa uyumu da o kadar kolay olur. Cisse’yi de istediğiniz an elden çıkabarabilirsiniz. Benim açımdan hiçbir sorun yok” dediği ortaya çıktı.

Bu Sayfayı Paylaş