Denizli - Honaz - Honaz Çok Programlı Lisesi

'Liselerimiz' forumunda DeMSaL tarafından 9 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Denizli - Honaz - Honaz Çok Programlı Lisesi konusu Denizli Honaz Çok Programlı Lisesi - Honaz Çok Programlı Lisesi

2. Yapım Yılı / Hizmete giriş yılı: 1985 HONAZ LİSESİ
    3. Öğretim Şekli Normal eğitim, 4 yıl
    4. Meydana gelen değişiklikler:1985–1986 Öğretim yılında Honaz Lisesi adıyla Honaz Belediyesine ait geçici bir binada eğitim öğretime başlamıştır. Honaz’ın ilçe oluşu ile birlikte 10419-A-Y tip projeye göre 4 katlı binanın zemin katına taşınılmıştır. 1994- - 1995 Eğitim öğretim yılında Honaz Çok Programlı Lisesine dönüştürülmüştür. Okul bahçesi içerisine yapılan dört katlı, kaloriferli, asansörlü binaya 2003–2004 Eğitim Öğretim yılında taşınılmış ve hala bu binada eğitim öğretime devam edilmektedir.

Honaz Çok Programlı Lisesi Denizli Honaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Honaz Çok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Honaz Çok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Honaz Çok Programlı Lisesi SBS taban puanları, Honaz Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Honaz Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: HONAZ ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
    Adresi: CUMHURİYET MAHALLESİOSMAN NURİ FİLİZ CAD.NO:2 HONAZ/DENİZLİ
    Telefon Numarası: 2588113316
    Faks Numarası: 2588113295
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Bu Sayfayı Paylaş