Demirçelik Anaokulu Hatay İskenderun

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Demirçelik Anaokulu Hatay İskenderun konusu Demirçelik Anaokulu Hakkında - Demirçelik Anaokulu Tanıtım - Demirçelik Anaokulu Resimleri - Demirçelik Anaokulu İletişim

Demirçelik Anaokulu Hatay İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Demirçelik Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Demirçelik Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Demirçelik Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Demirçelik Anaokulu Tarihçesi:

Okulumuz 1972 yılında Demir Çelik İlkokulu olarak Eğitim-Öğretime başlamış olup, 2003 yılında Demir Çelik İlköğretimin yeni binaya taşınması ile birlikte müstakil olarak, Demir Çelik Anaokulu adı altında eğitim öğretime başlamıştır. İlk Kurucu Müdür olarak Nurhayat KARACA görevlendirilmiştir.120 Öğrenci- 5 öğretmen-1memur kadrosu hizmet vermeye başlamış olup 2004 yılında Fatma BEYDİLLİ Müdür Vekili olarak görevlendirilmiştir.

1. Blokta eğitim öğretim vermekte olan Demir Çelik Anaokulu 2005 yılı Nisan ayında bakım onarım gören 2. Blokta öğretim vermeye başlamıştır.

2005 yılı Ağustos ayında ise Elif ÖZ Asil Müdür olarak Müdürler Rotasyonu ile atanmıştır. 2005/2006 Eğitim Öğretim yılında ise 7 öğretmen 1 Müdür Yrd. 1 Müdür ve 170 öğrenci Kayıt ederek Eğitime devam edilmiştir. Ancak fabrikanın Oyak gurubuna satılması sonucu velilerin işten çıkarılmaları nedeniyle öğrenci sayısı 135 'e düşmüştür. Aydan aya düşerek 110 öğrenci ile eğitim tamamlanmıştır. 2007/2008 Eğitim Öğretim yılında ise 7 öğretmen 1 Müdür Yrd. 1 Müdür ve 150 öğrenci Kayıt ederek Eğitime 139 ile devam edilmiştir. 2008/2009 Eğitim Öğretim yılında ise 9 Öğretmen 1 Müdür ve 190 öğrenci kayıt edilerek eğitime başlamıştır. 2009-2010 Öğretim yılında 15 öğretmen 1 müdür 1 Müdür Yardımcısı ve 275 öğrenci (13 Yarım gün 2 Tam gün) eğitim öğretime devam etmektedir.

Demirçelik Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: DEMİRÇELİK ANAOKULU
    Adresi: Demirçelik Anaokulu Karayilan
    Telefon Numarası: 3267587106
    Faks Numarası: 3267587082
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -
    http://www.idcana.k12.tr

Demirçelik Anaokulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş