'Demek tepki yeterli değil'

'Trabzonspor' forumunda Dine tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    'Demek tepki yeterli değil' konusu 18 Kasım 2009

'Demek tepki yeterli değil'

Onursal Başkan, “Bizim oralarda hocaların üzerine fazla gidiliyor” ifadesini kullanırken, tekrar görev alma konusu içinse, “Baskı var ama kongre yok. Demek ki, mevcutlar tepkiyi yeterli bulmadı” dedi.
    FANATİK’e verdiği röportajın ardından taraftarların ve camianın önde gelen isimlerinin ‘aday ol’ baskısıyla karşılaşan Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, yönetime göndermeler yapmaya devam ediyor... Bordo-Mavili kulüpte gözle görülür bir otorite boşluğu olduğundan bahseden Karadeniz temsilcisinin Efsane Başkanı, Radyospor’da Özgür Sancar’ın programında da güncel konuları yorumladı. Önceliği Hugo Broos’a veren Mehmet Ali Yılmaz, “Bizim oralarda antrenörlerin üzerine fazla gidiliyor. Aklı selim davranmalı insanlar. Eğer hocanın gönderilmesine kılıf aranıyorsa çok yol bulunur” ifadesini kullandı. Söz başkan adaylığı konusuna geldiğinde ise Onursal Başkan’ın ifadeleri yine yönetimi hedef alıyordu: “Bana aday olmam yönünde baskı var ama kongreye gitmeyen yönetim belli ki verilen tepkileri yeterli bulmuyor. Bir onursal başkan olarak da benim daha fazla baskı yapmam doğru olmaz.”

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş