Delikanli Nickler - Nefret ve Kin Nickleri - En iddaali Nickler - Istediginiz Tum Nickler Burada

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda NeslisH tarafından 12 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Delikanli Nickler - Nefret ve Kin Nickleri - En iddaali Nickler - Istediginiz Tum Nickler Burada konusu inSanLarın şereFsizLiqi ßizi kasmaZz - raaD oL ßnm yoLum senin qi kdR şaşmaZz ^^

d0kt0r deqiLim muaYene edeYim.uzaT dudakLarıNı reÇeTe wereYyiM.

Kırılмaмış soИ kaLbί kırмaya qeLdiм ,) Çok deqίştίм beИ artık мeLek deqίLiм..

Vazgeçemediğim herşeyimi ..Çöpe attım üstüne bastım ..AnLatmakla oLmuyor yaşaman Lazım ;]

Ph*içLiq yaPanı aFFedmeK yOq,eTraFta uÇan akßaßaLar çOq ..

séVmiOrum kéNdimi! séVmém öLé hérKésin séVdiqi $éyLéri

îLk DéqîLsîn Âfféd ! s0n déqîLsîn Dîkkâd éd !

' ҳ̸Ҳ̸ҳ KaFaSıNa qöRe.! ҳ̸Ҳ̸ҳ {{ hayat bosş$ }} ' bosş kaFaLar çuwaLa ' SaLLa deRTLeRi baq daLgaNa ҳ̸Ҳ̸ҳ

ßén yiné sévéRim séviLirim sén ßiLméséndé oLurR Adı vaЯ кénDi yoкLrdan ßıкdım

Öyle sıkı sarıLmışLar ki kaLpLeri kırıLmış. KırıkLar ruhLarına batmış..

RuhLarı tarafından terkediLmiş kaLpsiz insancıkLar..

DüğünLerde yanına geLip seni dürterek "sıra sana geLdi" diyen yaşLıLardan sıkıLdıysan sende aynısını cenazeLerde onLara yap...

Ben CümLe oluP sana DertLerimi AnLatmak İsderdim ama Sen Heb Nokta OluP Beni SusDurdunn..!

ßnm qöZümDé biR hiÇsin aRTıq - neFreDim aŞqımı aŞtı bu qeCé

Kravatı takıpta ceketi qiyince adam sınıfıNa mı qirdin snce ? aDam oLmak için önce yüreK sonra biLek qereKio bnce

Önce Sen ßurkuyorsun SayfaLarı Sonra ßa$kaLarı KaraLıyor CümLeLeri..

düNya umrumda deqiL qi - havLayan köPéqLer umRumDa oLSun

Çok uZağa gitMe oğLum beNde her$ey boL KıvıRa kıvıRa oLmaz yeTer aDam oL..Her yoLu deNedin aMa bu yoL çıKmaz yoL..eLin diLi toRba değiL biRaz saKin oL..

Benim hakkımda düşündüğünüz kötü şeyleri içinizde tutmayın.. Dışarı çıkarın!!
    Çıkarın ki tekrar üstüne oturup içinize alabilesiniz....

ßisDé nuMaRa ßoL RahaT oL KénDini KasMa !!

Sєη ωσdσFσηє qiвi aηı γaSaякєη вєη тuякćєєL qıвı Sєηi hєя γєяdє Ćєкємєм

dü$ünü0um 0Lnlary oLajqları..0Lması qéréknLery ..ß3lqidhé 0LaMıYJaqLary
    Her çağırdığında ayağına gelmez mutluluk Sessiz sessiz sindireceksin Ya da geçip önüne Yüzüne yüzüne indireceksin koyver gitsin

Bizden nefret edin çünkü sizden değiLiz,arkamızdan hep küfredin kendimize kefiLiz,dünyaLarımız farkLıdır anLaşamıycaz eminiz..asadan öLümü çıkaran üstadın nesLiyiz biz

ma$aLLar anLa†irim.kahramani ßén déiLim biLméyé çaLis†ikça kayb醆iginim.[!]

1 diLék Tut 1 $iir yaS ßana. Hayatımı yaS. yaS Ky ,1 0yuN ßosan 0Lmadıqım 0yuNuN ßozuk OLduqu Anna$ıLsın

Sessiz cıqLıkLar attım icimDe. ne kawqaLar süreqeLdi sebepsizLiqLere.. inSancıkLarın doLandıqı su hain dünyaDa ne seytanLar qöRdm dostLuqun ardına sakLanan ne karanLık duyquLar yasaDım ask maskeLerini takan..

Bu OyunLar Yordu Beni.. Sen OyunLarını Kendin Oyna Artık.. Oyun Bitti..!

sen gittin geLmedin deişen bişe oLmadı beLLi ki bu gidiş bana zerre kadar koymadı ..!!

(●νєяiiуιмDє αL giiт ємαηєтiiηii..«[ѕöуLєѕєηє]»..нαηgii кυяѕυη ѕєηiiηDii●)

вiizDз DσѕтLυк ηзDiiя вiiLiiямιѕιη..؟? ηзfзѕiiη тüкзηiiяѕз αL вυ cαη ѕзηiiη.. уσLυη ѕσηυ υçυяυмѕα Dυя ! iiLк αDıм взηiiм !!

♥♥Ñєяdє yi†iяsєм hєp گےєndє ßµℓµyoяµм ßåşℓångıçℓåяıмı گےєnsє hiç ßi†мєz gibi ßєndє oynµyoяsµn †üм گےåkℓånbåçlårını♥♥

->Hεякεs кεиdi кαdεяiиi кεиdi чαzαя ωε εи iчi şεкiℓdε σчиαя чα dα σчиαмαчα cαℓışıя..αмα gεиεℓℓiкℓε чα σчuи oℓuя чα dα σчuиcαк

çσктαη υzαкℓαşтıм, вıяαктıм вιя уєяℓєя∂є, υηυттυм ѕєηι αşк.. нαтıяℓαт кєη∂ιηι вαηα !!

____üZqÜnÜm senİn yErİNi tıqKı sENiN Gbİ BrylE DoldrDuM_______

$ιz ßσqтαη ƒαηι ∂üηуαηız∂α ѕüятüq gßι у$якєη вη $ση$υzℓυqм∂α öℓуσям!...

çapкınlıк тenleяde dolasmaк değil кalpleяde unuтulmazı oynamaктıя...

__________αкℓınıη αℓмα∂ığı нαуαℓℓєяℓє тαкıℓıуσяυм,çüηкü кαƒαηıη вιℓє вαšмα∂ığı gєяçєкℓєяℓє уαşıуσяυм!!!!

Seni kalbimden çıkardım diye mi hep aklıma giriyorsun ?!!! X(

azraiLin oLsun saLLandıgın saLıncak senn o kahpe ruhunu öLüm temizLer ancak

İsтєdiκLєяiм Чαиıмdα İsтємєdiκLєяiм ЧoLuиdα.!

önceden 4 işleme yeterdi abaküs simdi bir acı dik kenar , herkes oldu hipotenüs

Hαккıмdα Biя Bilgiи Yσкѕα Fiкяiиdє Olмαѕıи

öNc3 q3NdiNi q3LişTiR soNRa b3Ni 3LeşTiR..!

uyurken siz,,umudu ararım...yOk eLLerimde aşkın,yOk,, ne üzqün ne kırqınım...

Siz bu dünyayı sevmiyosunuz O da zaten size bayılmıyoo

ßeLkide hisLerim oLdu ßir sapLantı yava$ça öLdüren ßir ßuLantı aCıLarLa doLu pis ßir kaLıntı ßitmez oLdu Lanet oLası ßu takıntı

küfRetsem hayata bütüN kiNim gideRmi keNdi kaFama sıksam heRşey oRda biteR mi¿

Kan görmek istiyor gözLerim..Ya akmaLı bedenden ya akıtmaLıyım bi yerden..öLüm istiyor bedenim..ya öLmeLiyim ya öLdürmeLiyim,

dêyi$ir HêR$êY dei$iR DâHâ oynânmâdı soN êL..

esKidénDi o smDi basT ayRıLıqLar eLimi saLLasan eLLisi safLar..

ßeni Tanımayan ßeni Cekemez Tanıdıqtan sonra iSe vazgeçemez...

giDe geLe aRıOrM aMa Aşk Bil€ yoK oNa buNa soruYoRum saĞa soLa atıYoRum aMa zar biLee yoK bo$A oyNuoRum

:.:.:.:Hêr yêr RênkLî øLSâdâ "KARANLIK" tâ nê qørêßîLîrSîn'ky?.:.:.:

hayaLLeRimi bıRak..umutLaR senin oLsun...döneceksin sanaRak..ya$anmaz biLiyoRsun..!

...öyLe böyLe deRken...dokunmu$um eLLerine hissetmeden...bakmı$şım gözlerine görmeden...ağlamı$ım gözya$ı dökmeden...

siLeMiyoRsan kaRaLayacaksın..! kağıda yazMaYa sonDan başLayamıyoRSan başTan yazacaKsıN..!

ѕση ѕυçυм мυ؟ ѕση кαяαяıм ''-gιтѕιη!..'' σℓ∂υ.нσşçαкαℓ ∂üηüм ,кαğıт уαℓαηℓα ∂σℓ∂υ,öηüмє кση∂υ…

ѕσямα вιякєz σℓѕυη ѕєη αηℓα! мє¢αℓιм уσк αηℓαтмαуα ∂αуαηαмıσяυм вαşкαℓαяıηα! ραуℓαşαмıуσяυм,ѕєνισяυм αηℓα…αηℓα!!!

GörémézLér… İzin vérmézsém üzémézLér… ÇözémézLér… Bénim bir düşüm vâr ki âsLâ biLémézLér!

Sesini deiL sözünü yükseLt..!

qiDéné yoL véRéceqsin qi .. qéLen ayaqTa qaLmasın ..

*ruhunun boğuk girdaplarında durmadan gidip-gelen..yorulmadan gidip-gelen iyi kalpli bir kötüydün sen.
    Only one

♥ßΆм£z••••d£dÎğÎм••••h£я••••گے£¥••••bΆ†Î••• •gÎ†м £z••••d£dÎğÎм••••h£яk£گÎÑ••••gΆ†ÎğΕ•••gÎbÎ

KaFaMa TahKMaM...SoNuNa ßahKMaM....ßéN aDaM oLmaM

FaKiR aLDaTSıN aDıNa SaPıK KoY ZeNGiN YaPSıN oDa PLaYBoY!

heyy bunu okuann eVet sen bi sLm versen öLürmüsn hıyarr..!

oysa yitirdikLermz- bLqide qrmeyi bLmediqimz.. we buLdqLarımz-> zten unutmaya çaLştıqımz

~ödünç meLeq KanadLarımLa uçarqen ben..eLimi tut.Korqarm dusmekten... ~

ne kaldı baq ellermde, biliorum qülüorsun..!! her adımım dha derine..! öLüorum

daLma.. dshüNme.. aqLama.. haaD bu.. MahvedeR insanı mesuDqen.. Baq bhen aqLıyor myum ?...Herşeimi qaybedmishqen..

BaNa qüLmeYi armaqaN eTTin aMa neReYe koYdumm...BuLamıoRmm =(

Sεviчσяorsαŋ чαŋιмdα кαl sεvмiчσяsαŋ υfαк†αи υfαк†αŋ чσl αl...

oLum abartı senin neyine,beynin sahip senin abartı genine,beni çöpe atmak senin ne haddine!! sen zaten çöptesin bari beni çeqmee...

gİdİoRm dEmEdEn gDiŞiM vRyA sÜpErDi o SuRaT iFaDeN GöRüLmEyE dEğErDi nAsIl Da VuRdUm SaNa TeKmEyİ mOr Da GüSeL YaKışTı UnUtTuM SeNyY

hAdİ yAwRuM GüLe GüLe KaYgI sAnA kAlIr SaYgI dA bNa BeN sÖz YaZaRm SeN lOgO oYnA zEkA yAşIn Bu KusUrA bAqmA[​IMG]

DeğeR veRmek saDece ma†ema†ikte i$e yaRaR..!

Kim SöyLemi$ CadI OLdugumu ? Sén €LmanI Yé $ékéRim ..

| | éSKidn vazqeÇemediKLerimi Şimdi TeK tEk Si*Tir ediOrm | | ***

$évi0$aa MutLuu ééDD..$éévmıy0$aa $*qTiR ééD..

MuDLu éDMicéq$én . . Mé$qHuL Déé ééDMiCééq$iiNn..

$éFéNn $éFéR $éFmeYeeN $*qTiR oLuPp qiDéR..

Kâƒâmı $öñ kêz gökÿüzüñê çêvïrdïm vê $öñ kêz ßâkâkâ£dım kâƒâmıñ ü$tüñdêkï çêpêçêvrê düñÿâÿâ..HêrŞêÿ ßïtmïŞtï.Ârtık çök gêçti..

Ya$amLa ölüm Arasindaki ø ince cizgide Cambazlık Yapıyorum Bu Aralar.Ayagım Kayınca cigliklar Düzgün yürüyünce ise alkıslar kopuyor biryerlerden!

ne KadaR umuRsadıqıNızı ßiLmezLeRse..ne KadaR ßiLdiqiNizi umuRsamazLaR..!![anLayaNa][​IMG]

hanqi rüzqaR aTTı seNi niYe döNdüN ki qeRii..

hicßi zaMan çıkTıığın kapıyı hızLı çaRpma..qeRi dönMek isteYeßiLirsiN..!!=)

qeCeyi qöRmemi$ qüNdüZe aLdanmı$ biR $ehiRde aRtık biR kabuSum waR beNimde..!=(

ßσğαzıм∂α Ќίℓίтℓєηίρ Ќαℓ∂ığı ίçίη ∫öуℓєηмємίş ßίя ∫üяü ∫öz¢üк Vαя ίçίм∂є..

Sєηi Sєωмєк γaSaмaq SєηSizLiк кaяaqηLıкLa qaLмaк haγaтıмıη aηLaмı σLdu SaLıηćaq SaLLaмa вєηi Sєωiγσяuм Sєηi кıямa вєηi кєSєяiм вєdєηiмi

AşK BaSİtTİr OlUrSa NASİpTR OlMaSsA ....hassddiR xD

kALbimden sadece kırıkLarı bıraktın bana.. Geri döndüünde sokucam sana xD

γσLLaяda γüяüdüм SaвahLaяa aLLahıм вu ηaSıL 1 düηγa uмuduм γσк γaяıηLaяa

вєявaтLıк єη вaSda γaηLızLıк вaS ućuмda dєяdiм SσL γaηıмda кaLвiмiη σятaSıηda вaηa azяaiLi γσLLa

Yûréqîmdékî yØL †énhâ ! qô†ûn yérsé qéçérsîn . ! Adâm ØLânîdâ qôrdûk âncâ LâfLâ SeVeRs!Nn....

[•×•][αмα ρєѕ єтмєм ѕєη вєηιмѕιη, αмα уєηιℓмєм кαℓвιм ѕєηѕιη, ѕαναѕ νє αѕк, кυяαℓℓαяι уαктι, кαzαηαη тαяαƒ gιηє кαℓρ кιяαη∂ι !][•×•]

€qeR daLqanı qeçiøsan benLe,bende øynaRm aynen senLe;aşık edeRm seni öLesiye SonRa çekip qideRm bakmam qeRiye..!!

уıℓℓαя öη¢є вαηα вιя güℓ νєямιşтιη вυ güℓ ѕσℓυη¢α gєℓιяιм ∂ємιşтιη αℓℓαн вєℓαηı νєяѕιη güℓ ρℓαѕтιк çıктı ѕσℓмυyσ!!

né sHén umRumDasın né ba$qası...HicH siqimDé DéqiLsin anLaDınmı a$qısı....???

øчµи bøzaи biя haчŁazdım . .BiŁiчøяµm ama . . øyиamadığımız bütüи øчµnŁaяı Kıskaиıчøяµm şimdi..

# ^ saRfédiLén HéR ßiR sözZ...aqLamaqLı HéR ßiR qözZ...ßiR qöRdüqüm oLdu... cözéßiLiRsén Hadi cözZ...!

Sana dostum diyénLér varya aLayı hava, én sért tékérLékLér biLé bir gün mutLak kaçırır hava

sadisttiR insanLar , kendiLerine uygun mazo$ist ararLar.. Sonrada kuLLanır kuLLanır atarLar..

Herkez Kendi Çapında Muhteşemdir ; Kiminin Çapı WardıR Kiminin YarıÇapı
    ғazla вaĸмa ғena çarparıм™
    вenii υnυттυяαn вαşкα вiiяii мii уσкѕα кαLвiindeкii ѕαнтe ѕeνgii мii.?!

кσρтυğυ уeяde вıяαк вυ мαѕαL вöуLe вiiтѕiin вiiя zαмαn нeя şeуiiмdiin αятιк υмυяυмdα değιiiLѕin.!!

Hiç Bişey söyLeme duymam anLamam hayat biir muciize düşer zaman zaman..
    —(••÷[ GîDêNê yOL yaKi$iR... ]÷••)—

2. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

yaralarımı sarmak isterken karşıma cıktın kapanmaya başlandığını hissetdiğim anda daha beter yaraladın beni şimdi git bişey söleme anlamsız kelimeleri kulanmaya kalkma o kadar küçülme gözümde bari ŞİMDİ SADECE GİT ama benden aldıklarını geri vererek
    ------
    sana bir teşekkür borçluyumçünkü sen bana aşkı,aşkın yanında da nefreti öğrettinkeşke öğretmeseydin,keşke seni öldü bilseydimde senden nefret etmeseydimelveda eski aşkım yeni nefretim
    ------
    Sevdim seni sanma kalbim yetimdirÖlsemde yalvarmam aşkım asaletimdir
    ------
    meçhul olmuş lakabım gittiğinden berikaybettim kendimi gel güzel gözlümbulayım yine benliğimi
    ------
    Sevgilim değil ama sevdiğimdinartık nefret ettiğim bile değilsin
    ------
    SENİ TUTAN ELLERİM KIRILSINSENİ SEVDİĞİM GÜNE LANET OLSUN SANA VERDİĞİM DEĞERE YAZIKLAR OLSUN SENİ SEVEN KALBİM DURSUN SENİ GÖREN GÖZLERİM KÖR OLSUN EN ÖNEMLİSİ BU HAYATTA SENİ TANIDIM YA BU HAYATA LANET OLSUN SENDEN NEFREEEET EDİYORUM
    -------
    İÇİMDEKİ NEFRETİ KİMSE ALAMAZ İSTERSE ÖLÜM GELSİN HALA SENİ SEVİYORUM ALLAH BELANI VERİN
    -------
    ne sen engin bir deniz nede ben kırık bir tekne yapayanlız dünyanda başka birini bekle ne sana acırım ne kendime sadece birtek kişiye acırım o da yerime geçecek insana
    -------
    Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim bUdA SaNa KaPaK oLsUn
    -------
    NANKÖRE AŞKI ÖGRETEMEZSİN
    -------
    Cesedimi arap şükrünün karanlık sokaklarında bulmuslar esim dostumdurmamıs gece gündüz aglamıslar Cesedimi su yerıne Rakıyla yıkamıslarCenazeme Dua yerıne Ferdi Babadan Okumuslar Ne Müslüm Ne Ferdi Kimse Bilmez derdimi Sen Söyle Güllü Abla Nereden SEVDİM O ZALİMİ
    -------
    SEVME BİR YALANCIYI, ÇEKERSİN SONRA AŞK ACISINI
    -------
    bende hakkin kaldiysa eger sevildigin gunlere say
    -------
    kaderimi sen mi çizdinki ölümüm elinden olsun
    -------
    Dünyami kararttin, canimdan can aldinAskin adi batsin , birak sevdan yüregimde kalsinSen orada nefretimle yan
    -------
    NEDEN BUNU BANA YAPTIN NEDEN SENDEN BEKLEMEZDiM SEN DÜNYANIN EN ASAGILIK iNSANISIN Bi DAHA SAKIN KARSIMA ÇIKMA
    -------
    Çiçekler rüzgarın siddeti ile kızlar erkeklerin ihaneti ile solarar
    -------
    NE AŞKLAR VARDIR KİMBİLİR,YAŞANMAYI BEKLEYENNE AŞIKLAR VARDIR KİMBİLİR,YAŞADIKLARINA NEFRET EDEN
    -------
    ÖZÜR DİLERİM SENİ SEVDİGİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM GÖZLERİNE BAKTIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM ELLERİNİ TUTTUĞUM İÇİN ÖZÜR DİLERİM SENİ \'\'ADAM\'\' SANDIĞIM İÇİN
    -------
    BENi ARADIGIN GÜN GÖZLERiN YASLA DOLSUN BENSíZ GECEN GÜNLERiN HARAM OLSUN DEMi$TiN Ki SENi COK AMA COOOOK SEViYORUM EGER BU SÖZÜN YALANSA A$KA LANET OLSUN
    -------
    senin askinada sanada lanet olsun karanlik gecemdekii tek mumu söndüren düsmanimsin bir zamanlar askim dedigim seytan
    --------
    YASAMAK;GÜZEL OLSAYDI,DOGARKEN AGLAMAZDIM
    --------
    artık ne farkeder birgün çıkıp gelsende yanımdan ayrılmayıp hergün beni sevsende yıldızları indirip yoluma gül döksende benim için öldün sen yasiyorum desende
    -------
    SENi SEViYORUM DEDiN iNANDIM SANA TAPIYORUM DEDiN GÜVENDiM SONUNDA ANLADAIM Ki: SENiN GiBi ALÇAK BiRiNi SEVMi$iM

3. Siraç

Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever

ZıLGıTLaRı aĞıTLaRıN KuCaĞıNa BıRaKaN BiR şEhİrDe YaSLaNıYoRuM HüZNe
    aĞıT YaKMaYı BiLMeYeN GeNçLiĞiM;aCı DeMLiYoR DiLiNdE ​

SustuGum iÇin mİ tüm bunLar??
    Çünkü ÖLÜM bir yok oluş degil
    YENiDEN DOGUSTUR!

artk eski haLim kaLmadı hiç ()

qözLerimde yanan o ı$ık çoktan söndü (!)
    eski co$kusu yok yüreğimin
    ßedenim, bu kendinden nefret eden ruhu ta$ımak istemiyor ()
    Ve ßir itiraf ; AsLa qöründüüm kadar qüçlü olamadm​

dünde-->sen
    bugnde-->sen
    yarında-->sen
    umutta-->sen
    hayaL de-->sen
    yakmda-->sen
    acımda-->sen
    yasmda-->sen
    huzurda-->sen
    günmde-->sen
    gecmde-->sen
    içmde-->sen
    dışmda-->sen
    öLmde-->sen
    yaşamda-->sen​

kaN ve aTeş Küfrediyor Tüm Masallara
    Yas TutuYor MeLeKLeR KaranlığıMıza
    Ve Nasırlaşmış YüreğinLe Sen Aciz Dünya!

HeR GeCiNiN En YoRgUnU BeN
    AşK NaKLiYaTcıSıYıM
    OmZuMdA SeN DiYe BiR YüK
    BeNdeN BaŞkaSı TaŞıMaZ
    BıRaKsAm OmZuM RaHaTLaR BeLki AmA
    KaLbiM AğRıR O ZaMaN​

»*[[ IsLaимaмıŜ güLeи gözLєяiмi вaиa Geяi vєЯ ]]*«​

4. Siraç

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa...

qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma..

qiTméq Yaqı$maSs Sna..!

KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!!

SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!!

KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!!

RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR..

KaLßimdé Sna Yér yoq ßnm KaLßm ShnSn!!

Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!!

qéç YaTTım ßüTn aqŞamLaR sNi ßna aNLaTrLaR!!

aRqamDa ßiRçq a$q war!!

İçimdéqi SénSzLiqi Shn ßaşLaTr Shn ßiTiRirsn..!!

aqLımDa KöR ßa$LanqıÇLarn HéPsNdé Shndén ßi$éy war …

Ké$qé Hép Çocuq KaLsqTa KaLpLéRmiZz YéRiné DizZLéRmz KaNaSa..!!

Sni SiLdm Sni qömDm..!!

Snn mutluluqun kalp kırmaq üstünéé!!

Y0qLuunDa öréndm HéR iNSn Téq ßa$ına!!

ßénCiLsiN séWémésSn!!

GüL SuNaN Bir eLde Daİma Bir miktar GüL KoKuSu KaLır.

YakLa$Ma¡ UZakLa$¡DîDîk
    DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,
    ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM
    sëñî,tarîhîñî VururuM,
    añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë
    saPLarIM këñDîMî

||AsLa KayBettikLeRim OLmaDı wazqeçtikLerim oLdu..!!! ||

?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Seni .!!•?•??•?•

| Plaч baCk déqiL bu qéяCék sés.Söz мüziK sana чazмaK téяS |

Dönmeye yüzün var mı? Bu kadar kolay mı?... Geçmişe dönüp ağlasan, bu kız buna kanar mı?

xX ChéLLéKé RéHéCéLLé ¿

* xX déиqésizZ .. ∂éηgéѕιzιмм , çıℓgıηıмм ,υкαℓαуıмм , αмα ¢нσк тαтℓıуıммм ßє «

chiŁéké$h coŁiq »

éyy Aşk GéLdiysén Üç Kéré Wur

s0nsuzLuq ÖnümdeyDi hep aMa..>> qiDémedim sénD"n uzaqa ..<<

......YaRıNı SaYma Bugün geç biLe...Nedeni Y.O.K "Kalbim Yok" yine..

üsTüme gLme haYaT daha nei aLcksN..??...!!

<< Belki Kurduğumuz HayaLLer Biter Diye DüşLerde Bir Sen Biriktirdim Yüreğime >>

Bazen bir içki şişesi, yaşam destek ünitesi!...

Belki de sen yanıldın...
    Belki de sadece iyi kalpli bir yeteneksizdim ben...
    Ebedi bir hayal kaçkını...

soNa saRan bozuK kasetLer gibi hayaT.. umuT yoK senDen başKa..

yoRuLdum aRtık ..

Sevdiqim İnsanı HeR sefeRinde BaskaLarının Koynunda buLmaktan yoRuLdum

Seni düşünürken
    Sen yanlarımın ağrısından dört köşe olurum
    Evin etrafın da...
    Ve ben yine seni düşünürken...
    Kirli ve üşümüş bir çocuk
    Olurum.

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR’ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz…
    TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!
    Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!
    Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..
    Hayatta hiç kimse için ağLamaya değmez,ağLamaya değenLer zaten ağLatmaz…
    Eğer bir gün ağLaman gerekirse başını dik tut ki:GözyaşLarın seni ağLatan kişi kadar aLçaLmasın…
    Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar.
    Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar…!
    Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz,
    serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz
    Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun. kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun.para şöhret elin olsun
    tatlı dilin benim olsun.sensiz geçen yüzyıl değil.seninle gecen bir gün benim olsun aşkım.
    Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz.
    Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.
    SEVGİME İHANET EDEN SEVGİLİYİ KURŞUNA DİZERKEN TİTRERSE ELİM O TİTREYEN ELLERİMİ KESMESSEM NAMERDİM!!!
    Bir gün sen de beni ararsın.Bir hasret seni yakar, deli bir özlem sarar ağlarsın: Geri dönmek istersin, eski bir şarkı yakar birden,
    gözlerin dolar ağlarsın elimde değil unutmak seni, kaçsamda kovalar anılar beni boş hayallere sarılır gibi kolaymı unutmak biranda seni.
    Ben bir çocuğum aşka kandırılmış.
    Ve sarhoş bir kafayım şaraba bandırılmış.
    Ben bir geceyim gündüzlerden çalınmış.
    Ve ben mecnunum elinden leylası alınmış.
    Biz ince bel, ela göz, sütun bacak için sevmedik güzelim
    Gümbür gümbür bir yürek diledik kavgamızda…
    Ateşin yanında barut, barutun yanında ateş olasın diye! ..
    Rakı sofralarında söylenip, acı tütün çiğnercesine sevdik
    ANLAYAMADILAR…
    BENİM ACIYA VERECEK BİR ŞEYİM KALMADI,
    MUTLULUKTAN ALACAĞIM VAR BENİM
    fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla vazgeçmezz.
    kalemimi kırsalar seni sevdiğimi kanımla yazarım
    Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim
    Bunalıma Girer Jilet Atarım Ferdiciyim arkadaş çok görme bana!!!
    Secde Ettim aşka taparcasına uğrunda Tanrının Yolundan oldum
    Sebep sensin bütün günahlarıma sevdikçe sayende günahkar oldum!
    ben sensiz cennette yaşamaktansa seninle cehennemde yanmak isterim
    Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz
    Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedim
    İçtiğim Şarap OLsun Çéktiğim Esrar Olsun Sévdiğim Kız Müslümcüysé Canım Féda oLsun..
    SERSERILER NE AGLAMAYI NEDE SEVMEYI BILIRMIS,
    OLAKI SEVDI BIR KEZ SEVERLERMIS VE OLAKI AGLADI GOZYASININ DUSTUGU YERDE OLURLERMIS.
    Sen Benim Adımı Bile Anamazsın…Bırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın!!!
    Bir Gün O Güzel Gözlerine Yaşlar Dolar,Kalbin Sızlar,İçin Yanarsa Deme Bana Sen Yaktın..SEN İSTEYEREK YANDIN!!!
    Ağlamak cocuklara affetmek ALLAH a mahsustur,Bir gün beni aldatırsan ağlamam cocuk değilim affetmem ALLAH değilim…
    sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara
    kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA
    Gözlerine baktıkça ağlasada gözlerim Ağlamak içinde olsa gözlerini özledim
    ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , TESADÜFEN GELDİK , MECBURİ YAŞIYORUZ
    Efkarlıyım bu gün yine gurbet elde akşam oldu içip küstüm kaderime ayrılık oldu.
    Anam yokki derdimi bilsin bacım yokki gözyaşımı silsin hasta düştüm gurbet elde yanlızım şimdi
    seninle başladığına inandığım bir hayatı,sen olmadan nasıl yaşarımmm…
    Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama ; onun kadar soğuk olma bitanem…
    DENIZ YA KUDURMALI YA DURULMALI,HANCER YA SONUNA KADAR SAPLANMALI YA KININDA DURMALI.
    SEVECEKSE INSAN YA OLUMUNE SEVMELI,YADA HIC.
    Bugün senin için bir Kurban Kestim HaLa akıyor ve acıyor BiLekLerim.!!
    Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..
    GULLER ARASINDA BIR DIKEN KIRIK MASADA ICKI ICEN AZAB OLMUS GÖNLÜ ESRAR CEKEN
    NEREDE BIR MUSLUMCU GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!
    Kim Démişki SarhoşLuk Kötü Şéy Oysa Bén Hérşéyimi Ayıkén Kaybéttim..
    DUNYA BIR EFSANE HAYAT BIR DRAM YASAM BIR HUZUN SEVMEK BIR HATA…
    Dumanımda o vardı, sigarayı bıraktım; kadehimde o vardı, içkiyi bıraktım;
    rüyalarımda o vardı uyumayı bıraktım; baktım ki onsuz olmuyor, yaşamayı bıraktım!
    Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçip giden zaman.
    aldanma hayatın cılvelerıne hersey bahane ,görünüsüm serseri ama gönlüm sahane
    sil at aklından yazıp cızdıgın eserı herkezden üstundür su gördügün serseri
    Gittiğin gün kendin gibi herşeyimi alıp gittin.Sen gittin ben bittim.
    Kader deyip çekip gittin.Sen suçlu değilsinde,kader mi suçlu ey zalim.
    Her sokak köşesinde kavgamız,okulda kıravatımız,dostumuzda hatıramız,
    düşmanımızda façamız,her meyhanede masamız,sevenlerimizde adımız silinmez.
    Senin gözün hep yükseklerde benim ise sende.Sen marka dedin ben mutluluk,sen son model araba dedin ben sevgi dedim,
    sen en büyük mutluluk para dedin ben ise sana kavuşmak dedim ve bırakıp gittin.
    Tek başıma kalmış bir karanlıktayım bağırıyorum sesim çıkmıyor,arıyorum yolumu bulamıyorum;bir yanım uçurum ,
    bir yanım ormanlık.Uçuruma gitsem ölecem,ormana gitsem kurt,çakalın kucağına düşecem çıkmazdayım.
    HER NE KADAR SOSYETENİN MERMER TAŞLARINDA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE HER NE KADAR SON MODEL BMW İLE SOSYETE MEKANLARINI GEZMESEKTE
    KALDIRIM TAŞLARINA OTURUP ESRAR ÇEKMESİNİ SEVDİKLERİMİZ UĞRUNA ADAM KESMESİNİ BİLENLERDENİZ
    Ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim sen ise bir insan olma cesaretini gösteremedin.
    Eğer birgün bu aciz vücudum musalla taşına konunca suçu neydi diye sorarlarsa sen söyle meyhaneci tek suçu sevmekti de.
    Öyle bir yar severim ki ilaha tapar gibi tapar anama bakar gibi bakarım
    ama dudağında ruj arkasında puşt görürsem anam avradım olsun benzin döker yakarım…
    KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.
    ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!!
    Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.
    Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.
    Eskiden olsa arkandan bakar ağLardım,şimdi arkama biLe bakmam.
    Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam…!
    Bugün bensem Dün sensin, Deli bensem Zincirim sensin, Sarhoş bensem Şarabım sensin,
    Aşık bensem Aşkım sensin ve ben hala yaşıyorsam Sebebi Sensin….
    SIMDI BASKASININ OLSANDA,BOYNU BUKUK YALNIZ KALSAMDA,
    ELIMI TUTUP SACIMI OKSAMASANDA BILIYORUM YINEDE BENIMSIN…
    BİLİRMİSİN BİLDİĞİMİ BİLMESSİN BİLDİĞİMİ BİLSEYDİN BİLDİĞİMİ ANLARDIN SEVDİĞİMİ
    Gidene Kal Demek Zavallılara,Kalana Git Demek Terbiyesizlere,Dönmeyene Dön
    Demek Acizlere,Hak Edene Git Demek ASİLLERE Yakışır
    Çaresizlikten kesemediğimiz sakal şimdi züppelere moda olmuş kardes zoruma gidiyor işte
    Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim
    dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş geç anladım ..
    Aşkımız için dünyayı yıkarım, Yeri göğe katarım, o da olmazsa gülüm, kendimi yakarım.
    OrTaMıN bİTTiği YerdE biZ BaşLaRız TaRzıMız İçİn ÖLür şEKLİmiz İçiN yaŞaRız..!!!…
    €nTeL DeGiLizKi MaNiTaMIz OLSuN,CaDDeLi DeGiLiZKi AraBaMIZ OLSuN.
    BiZ CaKaLDeReLiYiZ BIrAKINDa FarKImIz OLSun.!!!
    DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir
    KaLdırımLarı üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım geLene biz On adım Gittik..Oksijenimiz Sigara
    Mineralimiz yavan ekmek.. Kolaymı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolaymı be GüzeLim seviLmeden sevmek..!
    laf sokma kapak oLursun uğraşma etiket oLursun yavşama köpek oLursun biraz adam oL ki yanımda yer buLursun.
    HeR GeNÇ DeLiKaNLıNıN BiR SeVGiLiSi oLaBiLir AmA,
    HeR GeNÇ KıZıN BiR DeLiKaNLı SeVGiLiSi oLaMaZ…!!!
    H£R CanL! öLümü TatacaqTır
    ßiz zenGin CocuqLarı Gißi $iq Giyinip PahaLi H£d!y€Ler aLmayı ßiLmeyiS
    aMa Teq ßiLdiğimiz ßi$i Wardır SevdiqMi öLümüne Severiz..!!!
    HANI SADECE OLUM AYIRIRDI BIZI, SOYLE SEVGILIM…HANGIMIZ OLDU
    SEN + BEN = BIRIZ SEN - BEN = HICIZ SEN / BEN = BÖLÜNMEYIZ…. !!!
    siir yazmak seni sevmek kadar guzel olsaydi sana degil ama senin icin yazdigim binlerce siirlere asik olurdum
    GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn…
    $arapSız DuraMayız £srarSiz KaLamayiz Ç€K£r!z £Maneti S!q€riz adaLeti..!!!
    YERİ GELİR EFENDİYİZ YERİ GELİR SERseri YİZ DUVARLARDA İSMİMİZ
    KIZLARDA RESMİMİZ OLSADA BİZ SEVDİKMİ ALLAH INA KADAR SEVERİZ
    rabbim sen beni dostlarımdan koru ben düşmanlarımın icabına bakarım.!!!
    Sizin oralarda yıldız kaydığında dilek tutulur bizim buralardaysa birinin öldüğüne
    inanılır…ne yani sizin dileklerinizin kabul olması için bizden birinin ölmesimi lazım….
    Sen ßenDen AyrıLmaya Karar VereCek Kadar KüçüLdüySen … ßen Senin
    UğrunDa ÖLümü Göze ALaCak Kadar ßüyüDüm Demek†ir…
    Aydınlık dunyamı karanlık eyleme,Seven yuregımı sensızlıge surukleme,
    Her sıgara dumanında aklıma duşme,Duste gor benım dustugum bu hale.
    ne paranın delisi ne pezevengin gölgesi ne ibnenin bekçisi nede silahın tetikçisi olduk
    biz gönlümüzün efesi ortamların delisi dostlarımızın kölesi olduk
    sen benım ıcımde oldugun surece ne sen kımseye rakıp nede kımse sana rakıptır cunku sen benım ıcın teksın..!!
    CESEDI MEYHANEDE BULUNMUS ICKI DOLU MASAYA KONULMUS DUA YERINE MUSLUM OKUNMUS
    NEREDE BIR MÜSLÜMCÜ GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!
    GECELERI PARKLARDA YATAN AC KARNINI SIGARAYLA DOYURAN YAKASIZ GÖMLEGE KRAVAT TAKAN
    NEREDE BIR MÜSLÜMCÜ GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!

Bu Sayfayı Paylaş