Delikanlı Nickler

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Mavi_Sema tarafından 11 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Delikanlı Nickler konusu Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende AğLatsanda Seni ¬Yüreğimde Yaşatayim..

KAN GöRMeK iSTiO GöZLeRiMyA aKMaLı BeNDeN yADa aKıTMaLıYM BiRYeRLeRDenÖLüM iSTio BeDeNiMyA öLMeLiYiM yAdA öLDüRMeLiYM RuHSuZ BeDeNLeRiÇıĞLık iSTio KuLaKLaRMyA aTMaLı DeRNDeN yAdA aTTıRMaLı DeRiNLeRDN.

KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiRkIr kALbİmİ GöNLüN oLsUnaL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUNŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN!!!..

sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

Yalanlamak ve reddetmek için okuma!.

İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma!.
    .
    Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma!

Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku!

HESABI SON LOKMAYI YİYEN DEĞİL SON SÖZÜ SÖYLEYEN ÖDER

Üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

ben hıc kımse ıcn hayal kırıklıgına ugramadım cunku hıc kımse ıcın hayal kurmadım

VARSA KADERINDE TECAVUZE UGRAMAK CIRPI9NMAYI BIRAK DA KEYFINE BAK

SIGARA VE ALKOL INSANI YAVAS YAVAS OLDURUYORMUS ULAN ZAETN KIMIN ACELESI VARKI

GIR SITELERE PROFIL OLUSTUR SOLE ULAN RUHUN KAC KURUSTUR

DELIKANLI ADAM SIYAH GIYER BEYAZ ICER

SOKAKTA GEZIYOR BIR DELIKANLI ESRAR CEKIYOR GOZLERI KANLI OYLE BIR SEVDIGI VARKI ALLAHINA KADAR SEVDALI

YIGIDE MEKAN SORULMAZ

BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM

BENIM ADIM EZANLA BASLADI SELAYLA BITER ISTEYENE DEGIL ALYINA GIDER

ELIMIZDE 3-5 JILET YARASI BIR KAHPENIN HATIRASI SEVDIKTE NE LDU EFES PILSEN ZENGIN OLDU

BIR GECEDE SEVDIM SENI BIR GECEDEDE UNUTURUM

BENIM RAHAT EDEMEDIGIM YERDE KİMSE ISTIRAT EDEMEZ..

AGLAMAKTAN YASMI KALDI GOZLERIMDE DAMLAYACAK BU HALIMDEN ANLAMYAN OLUNCEMI ANLAYCAK

SAHA KALKMIS BIR ATA ELBET MEYDAN YARASIR SIZLERE RAHAT KOLTUK BANA ZINDAN YAKISIR.

SENI KALBIME GOMDUM BENDEMI ISE TAS DUVARA

ENTEL DEGILIZKI MANITAMIZ OLSUN CADDELI DEGILIZKI ARABAMIZ OLSUN BIZ ÇANKIRILIYIZ BIRAKINDA FARKIMIZ OLSUN

ZONGULDAKTAN FERMAN GELDIKTEN SONRA AMERIKADA OLSAN BILE KELLEN GIDER

BURASI ZONGULDAK FERMAN GEREKMEZ DELIKANLI YUVASIDIR CAKALLAR GIREMZ.

Bu Sayfayı Paylaş