Delikanlı Adam Sözleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Siraç tarafından 16 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Delikanlı Adam Sözleri konusu Delikanlı Adam Sözleri, Delikanlılar İçin Msn Nickleri, İletileri

MAHALLEMİZDEN GEÇİLMEZ SUYUMUZDAN İÇİLMEZ BİZ AFYONLUYUZ BİZE RAJON KESİLMEZ[​IMG][​IMG][​IMG]

kızlar derkı varsa jeepin fark etmez tipin mipin[​IMG]

Farkımız tarzımız \'\'AFYONLU\'\'olmamız ya tam sustururuz yada kan kustururuz ne kral tanırız ne kural işte budur bizim farkımız[​IMG]ŞEKİL yapanın ŞEKLİNİ TİRİP YAPANIN TİRİBİNİ BOZARIZ ama dostlarımızı ne satar nede unuturuz[​IMG]

Köpekler[​IMG] İstediler diye[​IMG][​IMG][​IMG] KRal Tahtı terketmez[​IMG]

Delikanlı bugün sever yarın bezer

Ey SosyeTe GüzeLi Sil o GönLündeKi EseRi ÇokLarınDan ÜstünDür Şu TerK EtTiğiN DELİKANLI[​IMG][​IMG]

TERÖRİSTLE SÖZLÜ ÖLÜM İLE NİŞANLIYIZ ÇÜNKÜ BİZ DELİKANLIYIZ YAZAN ESKİ BİR DOST[​IMG][​IMG][​IMG]

BİRİLERİ BİRİLERİN SAYESİNDE AYAKTA DURUYORSA O BİRİLERİ BİRİLERİNE SAYGI GÖSTERMEK ZORUNDADIR[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] DELİKANLI BİRİ

domates biber alayına gider!!!ayran pekmez hiç farketmez!!!biz Afyonluyuz bizle dalga geçilmez[​IMG][​IMG][​IMG]

İÇKİ SİGARA İÇİP KUMAR OYNAYIP DA BEN_DELİKANLIYIM DİYENLERİN YANARIM HALİNE HERKES İÇSEYDİ OYNASAYDI DÜNYADA DELİKANLI OLMAYA ÇALIŞIRDI[​IMG][​IMG]!

çakal gibi dostum olacağına ASLAN gibi düşmanım olsun!

eskiden uğruna dünyaları yakardım ama şimdi senin için bir kibrit bile çakmam[​IMG][​IMG][​IMG]

dalgasız denizde herkes kaptan

CAKALLAR ALEMİNDE KURT İSEK ZALİM OLMAMIZDANDIR DOST VE ARKADAŞ SAHİBİYSEK DELİKANLI OLMAMIZDANDIR HANCER BOGAZIMIZA NAMLU KAFAMIZA DAYANDIGI HALDE BİZ DOSTLARIMIZI SATMADIK PADİŞAH KARDEŞİ DEGİLİZ KARDEŞİMİZ İÇİN CAN VERİRİZ ÇÜNKÜ KARDEŞLER MECBURİ KARDEŞTİR AMA ARKADAŞLAR SECİLMİZ KARDEŞLERDİR

CESARETİ VARSA DÜŞMANIN MEYDAN ACIK HAZIRIZ BURDA BİZ DOĞDUK BİZ YAŞADIK BİZ YAŞARIZ[​IMG][​IMG][​IMG]

ÖLÜM KENDİNE KOŞANLARI ASLA VURMAZ KAHRAMANLARA'DA ÖLÜM EMRİ VERİLMEZ[​IMG][​IMG][​IMG]!

MAFYADA SILAHIMI KARAKOLDA RESMIMI CEZAEVİNDE İSMİMİ BU ALEMDE TESBİHİMİ BIRAKTIM HEPSİNDEN VAZGECTIM AMA SENDEN ASLA[​IMG][​IMG][​IMG]!

Bizi Satanı Biz Beleşe Veriyoruz!!!

yaşamak için yalvarmadık ki ölmek içinde yalvaralım

kızlar istanbul gibi olmalı fatihi kolay fethi zor olmalı

HİÇ KİMSE KENDİNİ PAHALI ZANNETMESİN HERKEZİN İNDİRİM GÜNÜNÜ BİLİRİM[​IMG][​IMG][​IMG]

YERE BAKAN YÜREK YAKAN VAR MI BANA KARŞI ÇIKAN

BENİ ÖLDÜRMEYEN ACI BANA GÜÇ VERİR KAHPE BİR DOSTA MERT BİR DÜŞMAN TERCİHİMDİR

kurşun Gibiyiz adres sormayız delikanlıyız döneklik yapmayız kimsenin sırtından vurup kaçmayız dedikya biz bu alemede kral tanımayız kahpe olup bin yıl yaşıyacağımıza adam olur bir gün yaşarız[​IMG]

GÜZEL DİYE KAŞAR SEVENİ PARA DİYE DOST SATANIN KRALSA TAHTINI MAFYAYSA MEKANINI YIKARIM[​IMG][​IMG][​IMG]

HER TESPİH SALLAYAN DELİKANLI OLSAYDI,İMAM MAFYA OLURDU[​IMG]

Keyfe KEder Alayına Gider Afyon Çocuğuyuz ŞekLimiz Yeter[​IMG]

Senin Marka olduğun Yerde Etiketi Biz basarız[​IMG][​IMG][​IMG]

ne kadar bu alemde kral olmasakda dalımızı kıranın ağacını kökunden sökmeyı biliriz

GÜN GELECEK DEVRAN DÖNECEK[​IMG][​IMG][​IMG] KAHBE FELEK BİZEDE GÜLECEK[​IMG][​IMG][​IMG] SEN Mİ VARDIN ŞİMDİYE DEK[​IMG][​IMG][​IMG] TEK TABANCADA YAŞAR BU YÜREK[​IMG]

2. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider… KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim.

Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir
    sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır

sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara
    kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz
    cicekLer soLar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in
    kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar…!

Sen zevkini sefanı sürerken ben hayat okulunu okuyordum
    Sen elin cilalı mermer taşlarında kibar beylerle dans ederken
    Ben hergün azraille dans ediyordum
    Dedim ya gülüm ben bu alemde kral tanımam

Sen sıcak yatağında rahat uyurken
    Ben ise parçalanmış vucudumun acısıyla mahkeme duvarlarına
    Yaslanmış,gelmeyi bilmiyen karanlığı bekliyordum
    Dedim ya gülüm ben bu alemde kral tanımam

İdam sehpasında bir mahkum yaşamayı ne kadar çok istiyorsa
    Bende seni o kadar çok seviyorum..
    Aşıma katmadım haram,güzel çirkin aramam
    Yanlış yapanı tanımam… bu senin içinde geçerlidir gülüm
    Dedim ya gülüm ben bu alemde kral tanımam..!

YILMAZ GÜNEY

Biz eli nasırlı anaların mangal yürekli babaların evlatlarıyız Sevmek kitabımızda yazar ama yalvarmak asla

Kızım Sil Gözündeki o Karanlık Eseri,
    Gezdiğin Züppelerden Kat Kat Üstündür Şu Karşındaki Serseri

acı çekerek geldik bu günlere,
    boyun eğmeyiz kimselere,
    kanmayız sahte gülücüklere,
    saygı şeklinde övmelere,
    herkesin ölüm diye korktuğunu,
    biz sokakta oyun diye oynarız…

ßir güN Hayat Seni Benim kOllarımdan aLıp ßa$kaSının kOllarına AtarSa Seni DanSa KaLdıRaCak iLk müzik Cenaze mar$ım oLSun

bizim yoksulluktan kestiremediğimiz sakallarımız sosyete p*çlerine moda olmuş

nedensiz bir histi gülüm sana sevgim,ugruna öldum sen deger vermedin yalan sandın,kıymet bilmez sandın şimdi duydumki beni sorar olmuşsun, takma kafana gülüm ben artık senin gözünde yalan olmuşum….

insafsızın birine baglanmışız,onun için dünyaları yakmışız,gün gelmiş sokaklarda yatmışız.nede olsa serseriyiz deyip eyvallah çekmişiz

KaRaNLıK BeNi HaPsEdİyOr …
    HePsİ GeRçEğİ GöRmEm İÇiN…
    AMA GeRçEk OlAn TeK şEy ›ÕLüm› …
    Ve O BeNi ÇaĞıRıYor

sevGiLer sAhtE, İnsAnLar kAhpe, hAyAtINIz pLan, aLAyıNız YaLAn!!.

BİZ NİĞDELİYİZ CEKETİMİZİ SATAR ASFALtTA YATARIZ KARAKOL EVİMİZ KELEPCE KOL DÜĞMEMİZ RAKIYI SUSUZ AŞKI SONSUZ YAŞARIZ

MiLLet KüLhan ßeyi Olmu$ , Etraf| ßo$ ßırakt|k ÇakaLLar Dolmu$, ßizim Yürüdüqümüz Gayri Meçhul YoLmu$ , aLem DedikLeri Şey Meğersem Buymu$. Harbiden HaLimiz DumAn OLmuŞh .

...::: Kötüler sevilmezz .. Ve bende sevilmedim :::...
    ...::: Adamına göre olamadığım için midir ? :::...
    ...::: Yalakalığı benimseyenler sevilsin :::...
    ...::: Ben buyum kimseye ihtiyacım da Y-o-K ! :::...

Bu Sayfayı Paylaş