Deli Yanımı Tuttun Ey Hayat.. Lades

'Resimli Şiirler' forumunda GülTaneM tarafından 21 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. GülTaneM

GülTaneM Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Deli Yanımı Tuttun Ey Hayat.. Lades konusu [​IMG]
    Bir şiirin içine sığındım[​IMG] ayrılıklar dinince haber verin..

sarı sayfalarda adresi yok hüznümün
    çobanların kavalından süzüldüm ve geçtim
    tenime değmeden utandı yanık ezgiler

ah dilim..! ..Ben sana “seviyorum” deme demiştim..

yüksek sesli konuşmalar geceyi uyandırdığından beri uykusuzum
    çelişkiler aşk’ın yolunu kesmiş..
    Sen bana bakma ey sâki..Demindeyim vedaların ve huysuzum seni[​IMG] diline biber süremediğim yalancı anıların yanına koydum süt düşüm
    kurallara uy[​IMG] konuşma seslensen de dönüp arkama bakmayacağım...Hoyrat olma sevda[​IMG] dokun ama hırpalama..kadınlığımdan utanmadım[​IMG]midesiz yalanlardan utandığım kadar..tutkunun kalbine kim sapladıysa bıçağı çeksin hemen[​IMG] intikamım acı olur sonra[​IMG] tat alamazsınız..(!)Rüzgar okşarken acıtıyorsun özlemleri dilimde anlamını bilmediğim kelimeler var öpüşlerimden akan sızı efsunlu kanım kaynıyor[​IMG] ateşimin altını kısın

dibi delinince aldanışların[​IMG]küçük bir çocuk gibi inandığım sözler kıyıya vurdu[​IMG]gidip bakmadım gömdüm ihanetleri kimse başlarında ağlamasın dünde bıraktım saflığımı[​IMG] acı(ya)madım!..seviştikten sonra bile aynı bakabiliyorsa sevdalının gözleri[​IMG] ruhuyla sevişmiş demektir.. Gözler aynı bakmıyor sabahları ey kıvrımlarının debisi çağlayan acuze..!
    Kan(a) ma bu sefil tapınmalara bedenimde uyu[​IMG] gözlerimde uyan. içindeyim Dışında olamayacak kadar..çığlık atan kavuşmaların dili tutuldu..her şey bir anda değişebiliyor[​IMG] saç telinin rengi bile..koynundayım dalgaların..göğsümü gıdıklıyor sarnıçlarımdaki serseri çocukluğum..göz yaşlarımı çekinmeden içti la minör haylazlıklar..açıldı göz kapaklarım..! .Görüyorum tahrik oldu hırsım soyunuyorum kalpazan bakışlardan!!

Deli yanımı tuttun ey hayat! lades......

Bu Sayfayı Paylaş