Delımahmutlu İlköğretim Okulu Konya Halkapınar

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 25 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Delımahmutlu İlköğretim Okulu Konya Halkapınar konusu Delımahmutlu İlköğretim Okulu Hakkında - Delımahmutlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Delımahmutlu İlköğretim Okulu Resimleri - Delımahmutlu İlköğretim Okulu İletişim

Delımahmutlu İlköğretim Okulu Konya Halkapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Delımahmutlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Delımahmutlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Delımahmutlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Delımahmutlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Delımahmutlu İlköğretim Okulu Misyonu:

Bütün ögrencilerin ögrenmelerini saglamak , onların bilgili becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetismelerine fırsat tanımak ve onları 21.yüzyılın gelisen ihtiyaclarýna cevap verebilecek beceriler kazandýrmak. Müsteri memnuniyeti konusundaki bilgi, birikim ve deneyimlerin paylaşılması, yeni uygulamaların araştırılması, ilgili kesimlerin bilinclendirilmesi. Etkinlik ve verimliligi saglamak, kaliteyi artýrmak için yönetimi sistemli bir sekilde degerlendirerek gelistirme faaliyetlerini sürekli kılmaktır. Mükemmelligin sonu yoktur. Cocuk egitimi dünyanýn en ciddi isidir.Bu konuda kimseyi degil kendi kendimizi rakip görerek daha mükemmeli aramak önemli arayışımızdır. Ögrenci psikolojilerini bozmadan sanatla, sporla, sosyal aktivitelerle zenginlendirilmis bir egitim yapmak.

Delımahmutlu İlköğretim Okulu Vizyonu:

Türk toplumunu cagdas uygarlık düzeyinin üzerine cıkaracak bir yönetim anlayışını egitim sistemine ve egitim kurumlarýna tasıyan, örnek ve önder birim olmak. Okulumuzun bu günkü degerlerini ortaya cıkararak, gelecek hayallerine ulasmak icin kurumsal degerlerin neler olduðunu belirlemek. Evrensel deðerlere uygun olarak ırk, din, cinsiyet ve bedensel eksiklere bakmadan tüm insanlara eþit davranmak. Basarınınn takım calısmaları ile elde edilecegine, tesvik ve ödülle artacagına inanmak. Her velinin, ögrenme icin ögrencisine her türlü fırsatın verildigini bilmesi. Okulumuzda herkes her gün daha iyiye ulasmak için calısması gerektigini bilmek vizyonumuzdur.

Delımahmutlu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: DELIMAHMUTLU İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Delimahmutlu Köyü Halkapinar
    Telefon Numarası: 3327765130
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    712201@meb.k12.tr;
    Web Adresi: -
    http://delimahmutlu.meb.k12.tr

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız