DeKnop 5.0 İndir

'C-D' forumunda Siraç tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

DeKnop 5.0 İndir konusu DeKnop 5.0

Boyut : 1.13 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Sam Francke

Tanıtım:
    DeKnop (Hollandaca 'Düğme') anlamına gelen ve web sitesi için buton (tuş/düğme) oluşturabileceğiniz, basit yapıda kolay kullanımlı bir grafik düzenleme programıdır.

Adım adım kullanarak yazı tipi, renk, 3 boyutluluk, boyut, renk geçişi ve diğer ayarları yapabilir, yaptığınız çalışmayı programın içinden önizleme yoluyla görüp, gerekli değişiklikleri düzenleyebilir, ayrıca Java scriptleri kullanarak geçişlerin daha etkileyici olmasını sağlayabilirsiniz.

DeKnop, resim olarak PNG, BMP, JPEG, GIF biçiminde kaydedebilir. Programın çalışmayı kaydedip daha sonra devam etme özelliği de mevcut.

Kullanımı kolay ve devasa programlarla uğraşmadan kolayca web siteniz için tuşlar (buton) oluşturabilirsiniz. Programın ana penceresi üstünde bulunan sekme (tab) tuşları sayesinde bir adımdan diğerine kolay bir şekilde geçilebilir. İlk sekmede tuşlar için en-boy ve ebat verileri, diğer sekmelerde ise renkler, yazı tipi, doku, metin, konumlama gibi çeşitli ayarlar yapıldıktan sonra 'save and load' kısmından projenizi kaydedebilirsiniz.

Özellikler:

Birden fazla tuş oluşturabilir.
    Dosyaya önek ve sonek eklenebilir.
    3 boyutlu görünüm sağlanabilir.
    Çoklu dil desteği mevcut (internet sitesinden inndirilebilir)
    Renk, doku, yazı tipi, konumlama gibi çeşitli ayarlar yapılabilir.
    PNG, JPEG, BMP,GIF olarak kaydedilebilir.
    Ücretsizdir

DeKnop 5.0

Bu Sayfayı Paylaş