Dede'ye rağmen, Fener 4 oyuncunun peşinde

'Fenerbahçe' forumunda DilzaR tarafından 16 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Dede'ye rağmen, Fener 4 oyuncunun peşinde konusu Aragones istemiyor ama Sarı Lacivertli yönetim transferde ısrarlı.

Ocak ayında takıma takviye istemediğini açıklayan İspanyol teknik adama rağmen Sarı-Lacivertli yönetim, kadroyu güçlendirmek için iç ve dış transferde en az 4 oyuncuyu renklerine bağlayacak.Süper Lig’de 10 puan geriden gelip liderle farkı 2’ye indiren F.Bahçe’de yönetim ocak ayındaki ara transferde takımı güçlendirmek için düşmeye basarken, Teknik Direktör Aragones buna karşı çıkıyor.

Antalya galibiyeti sonrası, “Takım zor dönemden geçip bu noktaya geldi. Artık top bizde. Ara transfer döneminde gerekenler yapılacaktır. İç ve dış transferde yoğun geçecek bir dönem bizi bekliyor” diyen Asbaşkan Ali Koç’a rağmen Aragones’in “Yöneticiler farklı düşünüyor olabilir.

Ama ben transfer istemiyorum. Mevcut kadroyla devam edip en iyi işi çıkartıp sezon sonu geldiğinde ona göre bakacağız” sözleri yönetimi yolundan alıkoymayacak. Başkan Aziz Yıldırım ve Asbaşkan Ali Koç’un önderliğinde transfer çalışmalarını aralıksız sürdüren Sarı-Lacivertli yönetimin, iç ve dış transferde en az 4 yıldız oyuncuyu renklerine bağlayacağı öğrenildi.

ZİRVE KONYA MAÇI SONRASI

İspanyol hocayla Konyaspor maçından sonra transfer toplantısı yapma karı alan F.Bahçe yönetimi, şimdiye kadar temas kurduğu isimleri Aragones’e bildirecek ve özellikle talep ettiği bir futbolcunun olup olmadığını soracak. İspanyol hocaya “Yönetim farklı düşünebilir ama ben transfer istemiyorum” sözünün aslı da sorulacak.

Avrupa’ya erken havlu atmalarından dolayı mutlaka şampiyon olmak isteyen ve bu nedenle hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacak olan yönetim, Aragones’e rağmen güçlü isimlerle kadroyu takviye edip rahat bir 2. yarı geçirmek amacında. Kanarya’nın şu ana kadar transfer listesine giren isimler ise şöyle: Podolsky (B.Münih), Biglia (Anderlecht), Hasagiç (İst.Bld), Mehmet Yıldız (Sivas), Engin (G.Birliği), Sercan (Bursa).

Bu Sayfayı Paylaş