Dedeli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Patnos Ağrı

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Dedeli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Patnos Ağrı konusu Dedeli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Dedeli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - Dedeli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri - Dedeli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim Bilgileri

Misyonumuz...

Yeni neslin örnekleri olan bizler, öğrencilerimizin; Atatürk ilke ve İnkılaplarına bağlı bireyler olarak ilgi, yetenek ve başarılarına göre,yüksek öğretim programlarına hazırlanmalarını, yabancı dili akıcı bir şekilde kullanıp öğrenmelerini sağlayarak , ülkemize karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş bilgili, kendine güvenen ve 21.yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek bireyler olmalarını sağlamak için buradayız. Bu amaçla üzerimize düşen sorumlulukları sonuna kadar yerine getirip hedefimize ulaşmayı arzulamaktayız.Bunu bir görev bilmek ve birbirimizi bu doğrultuda motive etmek , hedefimize daha emin adımlarla varmamıza imkan tanıyacaktır.Her gencimiz bir ağaç gibidir. Bu ağacı yetiştirmek ve büyütmek bizlerin görevidir...

Vizyonumuz...

Refah, Mutluluk , saygı Sevgi ve Huzur dolu bir dünyada; kendini ülkesine adamış , öğrendiğini kendisinden sonra gelenlere öğretmeyi kural edinen , Atatürk İlke Ve İnkılaplarına bağlı , en az bir yabancı dili etkili bir şekilde konuşabilen , bilimi ve teknolojiyi takip edebilen , okuyan , çizen , düşünen ve kendini bilen insanlar yetiştirmek. Elbette bu kolay bir şey değil.Ama devraldığımız gelecek ve sorumlu olduğumuz atalarımız için bunu en iyi şekilde gerçekleştirmeliyiz...

Dedeli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Ağrı Patnos İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Dedeli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Dedeli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Dedeli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Dedeli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: DEDELİ YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU

Adresi: Dedeli Beldesi- Patnos/ AĞRI

Telefon Numarası: 4726366107

E-mail Adresi :Bilgi Yok

Web Adresi :
    http://okulweb.meb.gov.tr/04/06/966098/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş