Daum memnun

'Fenerbahçe' forumunda YıLMaZ tarafından 15 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. YıLMaZ

YıLMaZ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Daum memnun konusu [SIZE=+0][/SIZE]Daum memnun

[SIZE=+0][/SIZE]Yeterli pozisyona girdiklerini ancak gol atamadıklarını belirten Alman hoca, “2-1'den sonra çökmeyip beraberliği yakalayan takımımı kutluyorum” dedi.
    Birçok pozisyonu gole çeviremediği maçta 1 puanı, Gökhan Ünal’ın uzatmanın 6. dakikasında attığı golle kurtaran Fenerbahçe’de sevinç ve üzüntü içiçe geçti. Manisa karşısında ortaya konan oyundan memnun olduğunu ifade eden teknik direktör Daum, “İyi paslaşmalar yaptık. Ancak detaylara bakmak lazım. Daha soğukkanlı davranıp, iyi pozisyon almamız lazımdı. Yeterince pozisyona girdik ama bunların çoğunu gol yapamadık. İyi yoldayız, aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz. Son iki lig maçımızdan sadece 2 puan alabildik. Oysa daha fazla puan çıkarabilirdik. Pozitif yönümüz, takım ruhunun yerinde olması. 2-1’den sonra takım çökmedi ve beraberliği yakaladı. Takımımı kutlamak istiyorum. Son maçlarda umduğumuzdan fazla gol yedik. Sezon başında az gol yiyor ve maçları kazanıyorduk. O zaman oynadığımız futbolla ilgili eleştiri yapılıyordu. Ama sonuçta kazanıyorduk. Umarım bundan sonra daha az gol yeriz. Maçların kontrolü bizde olur ve savunmada daha sağlam bir oyun çıkarırız” diye konuştu.

‘Dinlenecek zaman var’
    Farklı bir kulvar olan kupada finale çıkmak istediklerini vurgulayan Daum, Lille ile perşembe günü oynanacak Avrupa Ligi maçı öncesi takımın yorgun olup olmadığı yönündeki soruya, “Lille maçına kadar dinlenecek zamanımız var” yanıtını verdi. Tecrübeli teknik adam, hakemlerle ilgili bir soru üzerine de şunları söyledi: “Benim görevim, kendi oyuncularımın performansını değerlendirmek. Herkesi hakemlere destek vermeye çağırıyorum. Her yönden eleştiri alıyorlar. İşleri kolay değil.”

FANATİK

Bu Sayfayı Paylaş