Daum dalgasını geçti!

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 18 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Daum dalgasını geçti! konusu Daum dalgasını geçti!

Fenerbahçe Teknik Direktörü karşılaşma sonu oldukça neşeliydi. İyi oynayıp kazandıklarını söyleyen Alman hoca, “Carlos'un yerine Cristiano Ronaldo'yu alacağız” diyerek espri yaptı.
    Sheriff karşısında alınan galibiyetin ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum’un keyfi bir hayli yerindeydi. Alman hocanın neşesi yaptığı basın toplantısına da yansıdı. Size bir iyi bir de kötü haberim var diyen Daum, “İyi haber Avrupa Ligi’nde 15 puana ulaşmamız. Gerçekten büyük bir başarı. Kötü haber ise maalesef Roberto Carlos Türkiye’den ayrılıyor. Ona teşekkür etmek istiyoruz. Türk futboluna katkıda bulundu, en başarılı yabancı oyuncuydu” dedi.

‘Bir adım daha attık’
    Daum kendisine yöneltilen “Carlos’un yerine bir oyuncu alacak mısınız?” sorusuna ise “Evet. Cristiano Ronaldo’yu transfer edeceğiz” diyerek esprili bir cevap verdi. Alman teknik adam konuşmasını şöyle tamamladı: “Bekir’in sergilediği performans beni sevindirdi. Uğur’u da tebrik etmek istiyorum. İyi oynayıp kazandık. Tam anlamıyla düşüşten çıktık diyemeyiz. Sadece bir adım daha attık diyebiliriz. Trabzonspor maçı belki de maçların maçı olacak. Trabzon’dan iyi bir netice ile döneceğiz.”

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş