Dark Messiah Might and Magic Demo

'Demo Oyun İndir' forumunda Siraç tarafından 18 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Dark Messiah Might and Magic Demo konusu Dark Messiah Might and Magic Demo

Tanıtım:
    İlk olarak oyunun hikâyesine değinmek istiyorum. Kahramanımız hocasının emirlerine her zaman uyan bir öğrenci ve ustamızın emriyle çok değerli bir kristalin peşine düşüyoruz. Demonun ilk bölümünde ustamız bize oyunu öğretmek için küçük bir alıştırma bölümü sunuyor. Söylediklerini yaptıktan sonra büyük serüvenimize başlıyoruz.

1.38 Gb gibi büyük bir alanı kaplayan demomuz beklenildiği kadar uzun değil fakat çoğu kullanıcı için oyun hakkında kafasında fikir oluşması açısından yeterli. Sistem gereksinimleri açısından üst düzey bir bilgisayar istiyor ama oyunu indirdiğinizde neden öyle olduğunu göreceksiniz.

Half Life 2 oyun motoruyla hazırlanmış olması oyuna çok şey katmış gibi gözüküyor. Zira oyunda oynanabilirlik çok üst düzeyde. Karakterinizi yönetmek gerçekten çok kolaylaştırılmış. Kontrollerde oyunun hiç bir anında sıkıntı çekmiyorsunuz.

Demo sürümünde sadece 3 çeşit silah kullanabiliyoruz. Bunlar kılıç, yay ve çift bıçak. Tabi ki oyuna sadece silahlarla dövüşerek devam etmiyoruz, oyun içinde kazandığımız tecrübe puanları sayesinde bölüm sonlarında istediğimiz özelliğimizi geliştirebilir. Oyunda 3 çeşit özellik bulunuyor, bunlar Combat, Magic ve Misc. Puanlarımızı Combat'a verirsek dövüş yeteneklerimizi, Magic'e verirsek büyü yeteneklerimizi, Misc'e verirsek çeviklik, dayanıklılık gibi yeteneklerimizi geliştirebiliyoruz.

Oyunun artıları

Oynanabilirlik en üst düzeyde,
    Düşmanların yapay zekâsı çok gelişmiş,
    Animasyon, konu ve grafikler çok başarılı,
    Oyundaki fizik motoru olağanüstü.

Oyunun eksileri

Demo olmasına rağmen 1.3 Gb çok fazla
    Sistem gereksinimleri üst düzey,

Minimum Sistem Gereksinimleri

Pentium 4 2.6 Ghz sistem hızı
    512 MB Hafıza(RAM)
    128 MB Direct X 9.0c destekli ekran kartı
    7 GB Sabit disk alanı

Sürüm : Demo

Boyut : 1.38 Gb

Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Ubisoft

Dark Messiah Might and Magic Demo

Bu Sayfayı Paylaş