Darıpınarı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Mersin Çamlıyayla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 27 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Darıpınarı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Mersin Çamlıyayla konusu Darıpınarı YİBO - Darıpınarı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Darıpınarı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - Darıpınarı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri - Darıpınarı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim

Darıpınarı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Mersin Çamlıyayla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Darıpınarı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Darıpınarı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Darıpınarı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Darıpınarı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adres:Darıpınarı Köyü Çamlıyayla
    Tel No 1:+903246948288 Tel No 2:Fax:6948252
    E-Posta(E-Mail):
    965338@meb.k12.tr
    http://www.daripinariyibo.k12.tr

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş