Damar Sözler & Etkileyici Yazılar & SerSeri Nickleri & Msn Nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda NeslisH tarafından 4 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Damar Sözler & Etkileyici Yazılar & SerSeri Nickleri & Msn Nickleri konusu Damar Sözler & Etkileyici Yazılar & SerSeri Nickleri & Msn Nickleri

.

KaŁßim SöZz v£rDi ßana,GuRuRŁu OŁaCak'HAK¨£Tm£Y£NİN'GöTüNü kaŁDırMaYaCaK!

.

ayRıLık öLüm gißidiR, ke$er$in ßiLekLerin ke$iLmes, iŞte o zaman anLar$ın, 2 kere öLünmez
    .

Neysem o olucam!Ve nereye ait olduğumu biliyorum!Sizin Tanrılarınızdan uzakta

.

$en bENim hiç bİR$eyim$iN YazdıkLaRımdAN çOk dAHa Az Hiçkim$e mi$iN biLMeM ki nE$İn? vARLığıN yokLuğuN ANLa$ıLMaz !
    .

$akIN GeLMe hAZıR dEĞiLim dELiYiM kAÇ GündüR LodO$uM tUTTu pOYRaZıM $OĞuk
    .

a$k $oNunu $eVeRMi$ çARe$i yOkMU$ aCı$ı çOkMu$ GönLümdEN koPTu aNLaTıYoRUM $ANa hAYAT Ma$aL gİBi biR vARMı$ biR yOkMU$
    .

İtLé köpékLé uqra$acak waktim oLsaydı,vétérinér oLup séni tédavi édérdm

.

GoRdúm Hé? GüzéLLíGé Sáhíp oLmäyä çäLışmıorúm,Istédígím Hérşéyí éLdé édébíLíorúm!
    .

Bény färk étmén íçín gozLérínín íçíné bäkmíorúm,färk édénLérín yänínä kéndím gídíorúm

.
    Kéndíní íspät étmék íçín şékíLLéré kopék oLmuorúm ,bén kím oLdúgúmú zätén ,bíLíorúm
    .

Dún béní únút díe häbér gondérmisin! íLk oncé bí dúsún hätírLänmäyä dégér mísín=?
    .
    Onun ßunun cOcuqu deqıL ßen ßaßamın OqLuyum zar atmam, şansa ınanmam, sans varsa Onuda ßen yaratırım kendi kuraLLarımLa Oynarım ßaktım Oyun sıktı, ßırakıp kaLkarım ÖyLede kOLpayım
    .

Şımarıqım, uySaLım, İsteyinCe Laf koyarım aMa Choq HasSaS ve aLınqanım ÇözZemeSsin ßeni ßen Zor oLanLardanıM

.

¤ ๑๑◄ No A$k No DırDır OnLine MaqaRa OnLine GırGır ๑๑¤
    .

yaqLaşabiLeceğini saNdıqıN kdR uzaqıMdasıN hass*qtiRsaNamı kaLdım ?

.

ÇözeMediğiM DenkLemLerinßiLmediğiM ÇözüMLeri GiBisin!!

.

' ßis éski sévqiLiYishé? an ßa?ısaBiLi?is«'3

RuhhaLi:HicBiRi,acıLı,aGResiF,aPtaL,aSıq,ßezgin,ßi Lgin,CeSaReTLi,CanLı,cıLgın,ciLveLi,GeveZe
    gıCık,ıSRaRCı,keDeRLi,KeYifLi,KimseSiz,koRkuLu,kus kuLu,küSTaH,maSum,meLek giBi,
    mesguL,mutLu,mutSus,neseLi,niteLiqsis,oLgun,ö Lesine,paranoYaq,paniK,saKin,SarhoS,saRsıntıLı,saS kıN,
    saVuRgan,seRT,seYTani,sıcaQ,SinSi,Souq,StResLi ,SüpeLi,SuratSıs,temBeL,üSGün,uyuSuq,uyKuLu,YaRama S,
    YüreqLi,yoRgun,ZaRarSıs,SinirLi…laubali

.

süsLü aşqh KeLimLeRi yoqh bisDe baqışıMıs yeteR geRçeqteN sefeNe!

.

s@hipSiz kaLınCa tutu$ur étékLér s@hibiné dönér tüm köpékLér
    .

BéNy uZahKTaN !ZLéD!N!Z !MRéND!N!Z B!L!oRuM, H!ÇB!R ZaMaN BéN!M G!B! oLaMaDıNıZ oLMaNıZı D!L!o0oRuM…?

.

߀n! n€ kAdAr ÇaßuK UnuTuR$aN,O kAdAr çAßuK KaVu$acAk$ın MutLuLuğA!!

.

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR

.

' y@n YüR€ğİm Y@n AcI$IyLa PaRçaLaN YaN kİmİn UmRuNdA $€n K€nDi HaLiN€ yAn

.

küçüktüm eLLerimi niye tutmadın baba şimdi hesap werme bna duyamam seni arka sıraLarda baba'm artık çok geç zamann

.

··•» ·• × ßozαя мî §αήdîή αCïℓαя × ßεℓαÿα αŧℓαя Gįdεяįм × •· «•··

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Mayıs 2009

Bu Sayfayı Paylaş