Düzce Derdin köyünde kalacak yer arıyorum

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 6 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Düzce Derdin köyünde kalacak yer arıyorum konusu Arkadaşlar düzce derdin köyündeki pansiyonları benzeri seyleri arıyorum google a filan baktım birşey bulamadım bilgisi olan yardım etsin lütfen !..

2. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Derdin köyünde derdin kaplıcasında 15 odalı küçük bir otel bulunmaktadır.

Derdin Kaplıcası: Düzce’nin 17 km güneyinde, 400 metre rakımlı, etrafı ormanlık alanla çevrili Derdin (Dolay) Kaplıcası çevresine şifa dağıtmaktadır. Kaplıcadaki su, duru, renksiz ve kokusuzdur. 2 lt/s debideki suyun sıcaklığı ise 42 derecedir. Derdin Kaplıcası özellikle mide, bağırsak, safra kesesi, karaciğer, böbrek, seker ve ayrıca deri hastalıkları için oldukça şifalıdır. Derdin Kaplıcası’nda konaklama amacıyla 15 odalı küçük bir otel de bulunmaktadır.

Son düzenleme: 6 Kasım 2010
  3. köy içerisinde Turan amcaya ait cok hoş ve şirin bir pansiyon bulunmaktadır
    tel:05398687601

4. acaba turhan amcanın pansyonu tahtadan evlerden olusan yesıllıklı bıryer mı gezelım gorelım de ızlemıstım televızyonda orası mı ?

5. ya ben çok merak ediyorum da kalacak yer olarak tv proğramına ktılmıştı orası tam olarak neresi bilen varsa telefonunu filan verebilirmi

6. aynen bende TV de gezelim görelim proğramında gördüm derdin köyünde bir ev pansiyon olarak kullanılıyor.noolur bilen varsa telefonunu bende istiyorum küçük oğlumu alıp oaraya gideceğim

7. Gezelim görelim programında gördüğünüz yer Turan Özcanın pansiyonudur.Düzce Derdin köyündedir.İsmi YABAN ORMAN TEL.03805581125.MUHTEŞEM

8. Merhaba ben Turan özcan. Derdin köyünde bulunan Yaban ormanı (Abnara) nın sahibiyim. Bu doğal harikaya gelmek icin 03805581125 veya 05398687601 numarasından şahsıma ulaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş