Düzalan İlköğretim Okulu Düzköy Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Düzalan İlköğretim Okulu Düzköy Trabzon konusu Düzalan İlköğretim Okulu Hakkında - Düzalan İlköğretim Okulu Tanıtımı - Düzalan İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Düzalan İlköğretim Okulu Resimleri

Düzalan İlköğretim Okulu Trabzon Düzköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Düzalan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Düzalan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Düzalan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Düzalan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: DÜZALAN İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Düzalan Mah.Davut Kayhan Cad.
    Telefon Numarası: 4628112246

Kurumun Misyonu :

Biz Düzalan ilköğretim Okulu ailesi olarak, bütün öğrencilerimizin: 1-Atatürk ilke ve inkılâplarını anayasada ifadesi bulunan Atatürk milliyetçiliğine bağlı, 2-Türk milletinin milli, ahlaki, insani ve kültürel değerlerini benimseyen ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan, 3-Olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilen, 4-Sorumluluklarını bilen ve yerine getiren, 5-İnsan haklarına saygılı, haklarını bilen ve koruyan, 6-Hür ve bilimsel düşünme gücüne sahip, 7-Bireysel yeteneklerini ve öğrenme stillerini dikkate alarak öğrenen, bilgili, becerili ve özgüveni olan, 8-Çevresi ile iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışı kazanan, 9-Türk milletini çağdaş uygarlığın yapıcı yaratıcı saygın bir otağı yapma gayreti olan bireyler olmalarının sağlamak için varız.

Kurumun Vizyonu:

İSTİYORUZ Kİ. Okulumuzda sevgi, saygı ve hoşgörü herkesin ortak değeri olsun. Toplumsal yaşantımızın her alanında herkes hukukun üstünlüğüne inansın... Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. Öğrenciler öğrendiklerini kendisi, ailesi, milleti ve tüm insanların yararı için kullansın.Okulumuzda öğrenen ve öğretenler değişime ve gelişime açık olsun. Okulumuzda çalışanlar gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Doğruları yaptıklarında alacakları cevaptan korkmasın ve gerekleri yerine getirmede endişeleri olmasın. Okulumuzda her bireyin eşit olduğunu tüm veli, öğretmen ve öğrenciler bilsin. Okulumuzda herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın.

trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş