Düğümlendim

'Resimli Şiirler' forumunda maviboncuk tarafından 28 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. maviboncuk

maviboncuk Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Düğümlendim konusu [​IMG]

Düğümlendim..

Her bir düğümü tek tek çözmeye çalıştıkça ellerimle[​IMG] yeni düğümler oluşuyor adeta[​IMG] hiç çözülmeyecekmişçesine..

Bu kez her şey daha zor...

Aslında zor olan ne sensin ne de
    hayat
    . Zor olan benim bana..

Artık zor geliyorum kendime.. Yoruldum...

Bir daha düşersem[​IMG] kalkamayacağım ayağa[​IMG] hissediyorum. Belki uzatacaksın elini ama[​IMG] bu kez ben tutamayacağım[​IMG] biliyorum...

Gözümün bebeğinde[​IMG] yüreğimin en saklı yerindesin sen. Kimselere göstermiyorum seni[​IMG] hatta bazen kendimden bile gizliyorum.

Varsın aklım sensiz bilsin yüreğimi...

Yokluğun içimi acıtıyor. Buna rağmen kal istiyorum[​IMG] içimde bir yerlerde.

Sanki seni çıkarıp atarsam[​IMG] tamamen kaybolacakmış gibi geliyor sana dair ne varsa.

Sana ait olan izler silinip yok olacakmış gibi[​IMG] senli kelimeler yazamayacakmış gibi kalemim bir daha..

Her tutunmaya kalktığımda sana[​IMG] dipsiz kuyulara çekiliyor ruhum. Çıkmaya çabalarken gücüm tükeniyor gitgide. Bir gün temelli bitecek[​IMG] fark ediyorum..

Tüm şarkılarım[​IMG] tutsak olup sensizliğe[​IMG] çığlığa dönüşüyorlar içimde. Yüreğimle bağırıyorum[​IMG] sen duymuyorsun[​IMG] sen bilmiyorsun..

Bir zamanlar gecelerimi aydınlatan gözlerin[​IMG] şimdi karanlığa çağırıyorlar beni. Kapatıp gözlerimi[​IMG] düşlerimde buluyorum seni. Açtığımda yine gidiyorsun. Ve ben yine karanlıklara uyanıyorum.

Üşüyorum...

Beni üşüten ne ayazları kışın[​IMG] ne de yalnızlığım. Yokluğun üşütüyor beni[​IMG] bir yandan yakarken yüreğimi..

Göremezsem gözlerini[​IMG] hiç aydınlanmayacak günlerim..

Tutamazsam ellerini[​IMG] hiç ısınmayacak yüreğim...

Bu Sayfayı Paylaş