Cyberduck 3.0.3 Download

'C-D' forumunda NeslisH tarafından 2 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Cyberduck 3.0.3 Download konusu Cyberduck 3.0.3

Sürüm : 3.0.3

Boyut : 10.6 Mb

Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Mac Tiger/OS X

Üretici Firma : David V. Kocher

Tanıtım:
    Cyberduck, Macintosh işletim sistemi için kullanılabilecek açık kaynak kodlu bir FTP/SFTP yazılımıdır. Program tamamen ücretsiz olup, program üzerinde değişiklik yapabilir, dağıtabilir ve kopyalayabilirsiniz. Programın içinde daha önce ziyaret ettiğiniz web sayfalarının geçmişine bakabilirsiniz.

Program Türkçe dahil çoklu dil desteğine sahiptir. Ana hat görünüm ile sık kullanılanlar arasında geçiş yapabilir, çeşitli ayarları düzenleyip MAC üzerinde ücretsiz bir FTP istemci kullanabilirsiniz.

Program dosyaları düzenleyebilmek için bazı harici editörlerle de bütünleşiktir. SubEthaEdit, BBEdit, TextWrangler, Text-Edit Plus, TextMate, mi, Smultron, JeditX, CSSEdit, CotEditor, Tag, skEdit, PageSpinner gibi harici editörleri destekler.

Program WebDAV ve Amazon S3 (internette veri depolama sitesi) sitelerini destekler. Dosya şifrelemesi için 3DES, Blowfish, Twofish, AES, CAST ve algoritma doğrulamaları için MD5, SHA1'i destekler. Belgeleri kopyalayabilir, yapıştırabilir ve sürükleyip programın içine bırakabilirsiniz.

Program Mac OS X 10.4 ve üstünde çalışır.

Cyberduck 3.0.3

Bu Sayfayı Paylaş