cumhuriyet bayramı nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Mavi_Sema tarafından 24 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    cumhuriyet bayramı nickleri konusu cumhuriyet bayramı nick,kısa cumhuriyet bayramı nickleri,cumhuriyet bayramı msn nickleri

•Türk ulusunun yaratılışına en uygun olan yönetim cumhuriyettir.

•Cumhuriyet erdeme dayanan bir yönetimdir.

•Cumhuriyet düşünce, beden ve bilim bakımından güçlü koruyucular ister.

•Cumhuriyet fazilettir.

•Bu ulus,bu ülke yeni rejim üzerinde dünyanın en makul varlığı olacaktır,ben bunu kendi gözümle görmeden ölmeyeceğim.

•Cumhuriyet,mütefekkir,bilgili,kültürlü,sağlam,vüc u tlu ve yüksek karakterli ister.

•Arkadaşlar önemle ve ciddiyetle beyan ederim ki, T.C kutsal tanıdığı bağımsızlığını ve egemenliğini savunmada hoşgörülü olamaz.

•Benim ölümlü vücudum bir gün elbet toprak olacaktır.fakat,Türkiye cumhuriyeti sonsuza kadar ayakta kalacak ve Türk ulusu güven ve mutluluğunu sağlayan ilkelere uygarlık yolunda yürümeye devam edecektir.

•Cumhuriyet rejimi demek,demokrasi sistemiyle devlet şekli demektir.

•Öğretmenler,cumhuriyet sizden fikri hür,vicdanı hür,irfanı hür nesiller ister.

•Cumhuriyetin dayanağı Türk toplumudur.

•Ey Türk gençliği,birinci vazifen,Türk cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve muafa etmektir.

•Demokrasi ilkesinin en yeni ve akılcı uygulamasını sağlayan hükümet biçimi cumhuriyettir.

Bu Sayfayı Paylaş