Cumhuriyet İlköğretim Okulu Vakfıkebir Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Cumhuriyet İlköğretim Okulu Vakfıkebir Trabzon konusu Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tanıtımı - Cumhuriyet İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri

Cumhuriyet İlköğretim Okulu Trabzon Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Cumhuriyet Mah. Vakfıkebir/Trabzon
    Telefon Numarası: 4628415312
    Faks Numarası: 4628416664

Kurumun Misyonu :

Tüm insan kaynağımızla, paydaşlarımızla birlikte, öğrencilerimizi kendi ilgi-istek-kapasiteleri ölçüsünde; ülkemizin milli-manevi değerlerinin ışığında, Türk Milli Eğitimi'nin amaçları (Genel-özel-alt özel) ve temel ilkeleri doğrultusunda yetiştirmek, geliştirmek, değiştirmek ve dönüştürmek.

Kurumun Vizyonu:

Adam gibi adam yetiştirmek.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Kaynak : trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş