Cumhuriyet İlköğretim Okulu Mersin Bozyazı

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 26 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Cumhuriyet İlköğretim Okulu Mersin Bozyazı konusu Bozyazı Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında - Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tanıtım - Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri - Cumhuriyet İlköğretim Okulu İletişim

1974 yılında iki derslikli bir okul yapılmış olup, nüfus artışına binaen ileri ki yıllarda 10 Derslikli ek bina daha yapılmış; ancak Sınıfların yine yetersiz gelmesi nedeniyle 2007 yılında beş derslikli yeni okul binası yapılmış halen eğitim öğretime bu yeni binada devam edilmektedir.

Vizyonumuz

İstiyoruz ki...

Okulumuzda, öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin.

İstiyoruz ki...

Okulumuzda her veli, öğrencisine öğrenme için gerekli azami şartların sağladığını bilsin.
    İstedikleri zaman gelip öğrenme ortamlarını görsün.

İstiyoruz ki...

Okulumuzda, hem öğretenler hem de öğrenenler birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemini anlasın.

İstiyoruz ki...

Okulumuzda, çalışanlar gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Doğruları yaptıklarında
    alacakları cevaptan korkmasın ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın.

İstiyoruz ki...

Okulumuzda, herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın

İletişim bilgilerimiz

Adres: Cumhuriyet İlköğretim Okulu Kırarası Mevkii Çubukkoyağı Mah. Bozyazı / Mersin
    Telefon: 0 324 851 27 66
    Mail Adresi:
    bozyazicumhuriyet@meb.k12.tr
    http://okulweb.meb.gov.tr/33/04/810203/tr/index.html

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş