Cumhuriyet İlköğretim Okulu Şarköy Tekirdağ

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 28 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Cumhuriyet İlköğretim Okulu Şarköy Tekirdağ konusu Şarköy Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tanıtımı - Şarköy Cumhuriyet İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Şarköy Cumhuriyet İlköğretim OkuluResimleri

Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tekirdağ Arköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Cumhuriyet llköğretim Okulu Şarköy/Tekirdağ

Telefon Numarası: 2825181398
    Faks Numarası: 2825188030

Misyon:

Bizler, Bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak,onların bilgili,becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmesine fırsat tanımak ve onlara 21.yy gereksinimlerine yanıt verecek becerileri kazandırmak için varız.

Vizyon:

Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nu okul paydaşlarımız ile elele vererek;İlköğretimde kalitesiyle adından söz ettiren,Orta öğretime kalifiye öğrenci sağlayan,Sosyal ve kültürel etkinlikleriyle fark edilen,AB normlarına eş değer eğitim olanaklarına sahip Şarköy’ün ilköğretimde en güçlü kurumu yapmaktır.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

www.webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş