Cuma'ya Kalsa Dizi Tanıtımı

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 15 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Cuma'ya Kalsa Dizi Tanıtımı konusu cumaya kalsa dizisi tanıtım - cumaya kalsa dizi oyuncuları - cumaya kalsa dizisinin konusu

Kanal D ekranlarında çok yakında yeni bir dizi başlıyor.”Cuma’ya Kalsa” ismiyle yayınlanacak dizi Amerika’da uzun yıllar yayınlanan ”According to Jim” adlı dizinin türkçe uyarlaması.Dizinin başrollerinde Haluk Bilginer,İnci Türkay,Aysun Kayacı ve Ümit Erdim oynayacak.Baldızı ve onun küçük kardeşiyle aynı evde yaşayan evli ve üç çocuklu Cuma’nın başından geçenleri anlatacak olan dizinin çekimlerine başlandı.

Başrollerinde Haluk Bilginer, İnci Türkay, Aysun Kayacı ve Ümit Erdim’in rol aldığı dizi, yakında Kanal D’de ekrana gelecek. Dizinin TEM Stüdyoları’nda yapılan tanıtımında konuşan Haluk Bilginer, “Son derece mutlu bir aileyiz. Üç çocuğumuz var. Baldızım (Aysun Kayacı) ve küçük kardeşi (Ümit Erdim) ile sürekli aynı evdeyiz. Cuma çok iyi bir aile babası ama sorunları çözmede kendine göre yöntemleri var. Bu yüzden dizinin adı ‘Cuma’ya Kalsa’ oldu” dedi.

Bu Sayfayı Paylaş