Cukurkavak İlköğretim Okulu Konya Çumra

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Cukurkavak İlköğretim Okulu Konya Çumra konusu Cukurkavak İlköğretim Okulu Hakkında - Cukurkavak İlköğretim Okulu Tanıtım - Cukurkavak İlköğretim Okulu Resimleri - Cukurkavak İlköğretim Okulu İletişim

Cukurkavak İlköğretim Okulu Konya Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cukurkavak İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cukurkavak İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cukurkavak İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cukurkavak İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cukurkavak İlköğretim Okulu Tarihi :

Okulumuz 1965 yılında hizmete açılmıştır.Okulumuz Çumra ilçesine bağlı Çukurkavak Köyü'nün
    kuzey batısında 4524 metrekare arsa üzerine kurulu tek katlı kargir binada iki derslikli bir
    okuldur.Okulumuzda 1,2 ve 3. sınıflar birleştirilmiş sınıf olarak tam gün öğrenim görmekte, 4.
    sınıf ve sonrası Apa ilköğretim okulunda taşımalı sistemle öğrenim görmektedir.Okulumuzun
    Norm kadrosu 1 öğretmendir.Okulumuz sobalı olup odun ve kömür ile ısıtılmaktadır.Okul
    bahçesinde badem ağaçları başta olmak üzere öğrencilerimizin diktiği farklı türden onlarca
    ağaç mevcuttur.Okul bahçesi içerisinde okul lojmanı, kömürlük ve öğrenci tuvaletleri
    bulunmaktadır.Okulumuz su ihtiyacını köy şebekesinden karşılamaktadır.

Cukurkavak İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: CUKURKAVAK İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Çukurkavak llköğretim Çumra
    Telefon Numarası:
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    710167@meb.k12.tr
    Web Adresi: -

Cukurkavak İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş