Cover Expert 1.9 build 282 İndir

'C-D' forumunda Siraç tarafından 13 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Cover Expert 1.9 build 282 İndir konusu Cover Expert 1.9 build 282

Tanıtım:
    Cover Expert, kullanıcı dostu arayüzüyle yüksek kalitede sanal yazılım kutuları, elektronik kitap görüntüleri ve albüm kapakları hazırlamanızı sağlar. Bu profesyonel yazılım sayesinde sadece birkaç tıklama ile çalışmalarınıza tanıtım niteliğinde görüntüler oluşturabilirsiniz.

Yazılımın içerdiği güçlü grafik motoru sayesinde kendinize ait veya tanıtımını ya da satışını yapmakla uğraştığınız yazılım, albüm, e-kitap gibi ürünlere profesyonel kalitede sanal ürün kutuları hazırlayabilirsiniz. Bu da ürünlerinizi gerek kendi web sayfanızda gerekse çevrimiçi satış mağazalarında bir adım öne çıkaracaktır.

Ayrıca yazılım benzer yazılımlara nazaran daha fazla ürün kutusu şablonu içeriyor ve kullanım aşamasında daha ince ayarlara müdahale edebilmenize olanak sağlıyor.

Başlıca Özellikleri

Sahne üzerine birden fazla ürün (CD, DVD, kutu vb.) ekleme
    Güçlü grafik motoru sayesinde görüntüler üzerinde yansıma, yarı saydam görüntü, gölge gibi efektleri gerçek zamanlı görebilme
    Sahne üzerindeki objeleri döndürme, taşıma, yeniden boyutlandırma
    Kutu üzerine BMP, GIF, JPEG, PNG, ICO, TIFF, TGA, PCX, WBMP, WMF, EMF, J2K, JP2, JBG, J2C, JPC, PGX, PNM, PGM, PPM, RAS dosyası biçimlerinde görüntü ekleme
    Çalışmayı PNG, JPEG, GIF, TIFF, BMP, TGA, JP2, JPC, RAS, PNM biçimlerinde kaydedebilme
    Arka plan rengi ve saydamlığını ayarlama
    3000x3000 piksele kadar destekli yüksek kaliteli kaplama (render)
    Kamera açıları ve uzaklıklarını gerçek zamanlı olarak düzenleme

Sistem Gereksinimleri
    Windows Vista, Windows XP, Windows 2003 Server, Windows 2000 (Service Pack 4 ya da üstü), Windows XP Media Center Edition 2005 (Service Pack 2 ya da üstü)
    Intel Pentium IV 2 GHz ya da AMD Sempron 3000+ işlemci
    512 MB hafıza (Windows Vista için 1024 MB hafıza)
    20 MB boş sabit disk alanı
    OpenGL destekli ekran kartı

Not: Yazılımın sitesinde belirtilen sistem gereksinimleridir fakat yazılım sorunsuz bir şekilde 32 MB ekran kartı, 512 MB hafıza ile P3 600 işlemcili bilgisayarda çalıştırılmıştır.

Yazılımı Satın Almanız Halinde
    E-posta aracılığı ile teknik destek hizmeti
    Ömür boyu ücretsiz sürüm yükseltme
    E-posta ile güncellemeler hakkında bilgi edinme
    Çoklu satın almalarda indirim
    gibi imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Yazılımın, yapılan çalışmalar üzerine kısıtlı sürüm olduğunu belirtmek amacıyla eklediği reklamı kaldırmak ve tam sürüme sahip olabilmek için 49$ (1 makine için kişisel kullanım bedelidir, ayrıntılı bilgi için yazılım satış sayfasına bakınız) ödemeniz gerekiyor.

Boyut : 5.06 Mb

Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

Üretici Firma : DeluxeRay

Cover Expert 1.9 build 282

Bu Sayfayı Paylaş