Chenard 1.050 Download

'Ücretsiz Oyunlar (Free)' forumunda Siraç tarafından 17 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Chenard 1.050 Download konusu Chenard 1.050 Download

Tanıtım:
    Her yaşta insanın öğrenmek için çaba sarf ettiği, güzel bir zeka oyunu olan Satranç öğrenmek isteyenlerin önce sanal ortamda bilgisayarında oynayarak satranç öğrenmeye başladığı bir gerçektir.

Siz de satranç öğrenmek istiyorsanız ve satranç biliyorsanız da farklı bir alternatif satranç programı denemek istiyorsanız, Nisan 1993 tarihinde üretilip bu zamana kadar gelen güzel bir program olan Chenard Satranç’ı denemenizi tavsiye ederiz.

Umarız satranç bilginizi geliştirmenizde faydalı olur.

Chenard oyununda birçok oynama ve düzenleme seçeneği mevcut, bunlardan bazıları aşağıda listelenmiştir.

Oyununuzu kaydedip, kaldığınız yerden oynayabilirsiniz. (.gam uzantılı dosya ile)
    Taşların boyutlarını ayarlayabilirsiniz.
    Taş türünü seçebilirsiniz.
    İster bilgisayara karşı ister bir arkadaşınızla sırayla aynı bilgisayarda oynayabilirsiniz.
    Her iki tarafa da düşünme süresi belirleyebilirsiniz.
    Oyun tablasını küçük, orta ve büyük olarak 3 ayrı boyutta değiştirerek oynayabilirsiniz.
    Oyun hareketlerini liste olarak kaydedebilirsiniz.
    Oynadığınız taşı geri alabilir, tekrar oynayabilirsiniz.

Hiçbir kurulum yapmadan, indirdiğiniz paketin içerisindeki winchen.exe adlı dosyayı çift tıklayarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Üretici ile İrtibat :
    Oyunun geliştirilmesine katkıda bulunmak, soru ve görüşlerinizi bildirmek için üreticiye cosinekitty@hotmail.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Asgari Sistem Gereksinimi :
    Windows 95 veya üzeri bir işletim sistemi.
    Asgari 256 mb Ram (bellek).
    Asgari 16 bit renk derinliği verebilen bir ekran kartı.

Editörün Notu :
    innDirdiğiniz Zip paketini açabilmek için Windows Xp işletim sisteminizde bulunan Sıkıştırılmış Paket Açıcı veya sitemizden indirip kurabileceğiniz WinZip , WinRar tarzı bir paket açıcı programa ihtiyacınız olacaktır.
    Sürüm : 1.050

Boyut : 147 Kb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows 95/98/NT/XP

Üretici Firma : Don Cross

Chenard 1.050

Bu Sayfayı Paylaş